به گزارش برنا از اصفهان،زینب شریفی درباره شرایط تیم بعد از گذشت ۱۱ هفته از مسابقات اظهار داشت: هدف ما این است که در پایان لیگ بین ۸ تیم بالای جدول قرار بگیریم تا از سال آینده بتوانیم در با قدرت در مسابقات سوپر لیگ شرکت کنیم.

وی ادامه داد:تیم ما سال اولی است که در مسابقات شرکت می‌کند و اکثر بازیکنان تیم از تجربه کافی برخوردار نیستند به همین دلیل با کمی ترس پا به بازی‌ها می‌گذارند. با این حال، بازیکنان هفته‌به‌هفته که می‌گذرد با شجاعت بیشتری وارد میدان می‌شوند به‌گونه‌ای که در حال حاضر از خط حمله خوبی برخورداریم.

سرمربی تیم فوتسال بانوان سپاهان در پاسخ به سؤالی درباره بازی گذشته مقابل تیم سایپا تهران و کسب پیروزی در این دیدار گفت: بازی مقابل این تیم بازی سختی بود چراکه ثانیه ۱۵ بازی گل اول را دریافت کردیم و همین سبب شد که شیرازه تیم ما از هم بپاشد، اما در ادامه بازی بازیکنان تیم به‌تدریج خود را پیدا کردند و توانستیم نتیجه بازی را به سود خود رقم بزنیم.

وی بابیان اینکه قدر موقعیت‌های گل خود را در این بازی ندانستیم، خاطرنشان کرد: اگر قدر موقعیت‌های خود را در این بازی می‌دانستیم، بازی با نتیجه ۸ بر۴ به سود ما خاتمه می‌یافت، اما درهرحال توانستیم با این برد کمی از ته جدول فاصله بگیریم.

شریفی درباره دیدار آینده این تیم تصریح کرد: سه‌شنبه ۲۳ آذرماه باید در نوشهر به مصاف تیم بازرگانی امیر نوشهر برویم.

وی در پاسخ به این سؤال که هدف‌گذاری این تیم در این فصل از لیگ چیست، بیان کرد: هدف ما این است که در پایان مسابقات بین ۸ تیم بالای جدول قرار بگیریم به این دلیل که از سال آینده این ۸ تیم در سوپر لیگ شرکت می‌کنند و بقیه تیم‌ها باید در مسابقات لیگ برتر به میدان بروند.

سرمربی تیم فوتسال بانوان سپاهان با بیان اینکه تیم‌های دانشگاه آزاد و ملی حفاری تیم‌های بسیار خوبی هستند، اظهار داشت: این ۲ تیم دارای ملی پوشان بسیاری هستند و قطعاً یکی از این ۲ تیم قهرمان این فصل از مسابقات می‌شود.