به گزارش برنا از اصفهان،سمیه شهبازی درباره بازی‌های باقی‌مانده تا پایان فصل اظهار داشت: در حال حاضر جدی‌ترین رقیب ما تیم شهرداری بم است که با یک امتیاز کمتر در جایگاه دوم قرار دارد و ما باید پس‌ازاین هفته استراحتمان، ابتدا به مصاف خیبر خرم‌آباد رفته و پس‌ازآن میزبان شهرداری بم در اصفهان باشیم. بازی آخر‌مان هم با قشقایی شیراز خواهد بود.

وی افزود:ما در بازی رفت مقابل تیم بم به مساوی 1 بر 1 رسیدیم که در بازی برگشت اگر بازهم مساوی کنیم و دو بازی دیگرمان را پیروز شویم قطعاً قهرمان رقابت‌ها خواهیم بود.

سرمربی تیم فوتبال بانوان آینده سازان ادامه داد: پاداش پیش از بازی با سیرجان، روحیه مضاعف به تیمم داد. سال گذشته درست در همین موقع از فصل تیم ما درگیر مشکلات مالی شد و این مسئله در نتایج و عدم قهرمانی تیم ما تأثیرگذار بود اما اکنون با حمایت «موتوسل» از ما وضعیت خیلی خوبی به وجود آمده و روحیه مضاعفی به تیم داده‌شده است.

وی اضافه کرد: پیش از بازی مقابل سیرجان پاداشی به بازیکنان و کادر تیم داده‌شده که تأثیر زیادی در ارتقای روحیه بازیکنان داشت و باعث شد بازیکنان عملکرد بهتری از خود نشان دهند.

شهبازی درباره وضعیت مسابقات در نیم‌فصل دوم اظهار کرد: در دور برگشت بازی‌ها تمامی تیم‌هایی که در مقابل ما قرارگرفته‌اند باانگیزه بالایی بازی می‌کنند و این مسئله کمی کار ما را سخت کرده است اما امیدواریم که در بازی‌های باقیمانده بتوانیم به آنچه از ابتدا برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری کرده بودیم دست‌یابیم.

سرمربی تیم آینده‌سازان  که به‌عنوان کمک‌مربی تیم ملی زیر 19 سال نیز مشغول به فعالیت است تصریح کرد: در حال حاضر به‌جز دفاع راست، تمام ارنج اصلی تیم من در اردوی ملی حضور دارند و خود را برای رقابت‌های آسیایی 14 فروردین آماده می‌کنند که مقررشده دیداری با تیم اوکراین داشته و پس‌ازآن ترکیب 23 نفر اصلی تیم مشخص شوند. تیم جوانان هم اواخر اسفند به روسیه اعزام‌شده و بازی‌های تدارکاتی و آماده‌سازی خود را خواهد داشت تا بدین ترتیب شناخت ما نیز از این بازیکنان بیشتر شود.

وی ادامه می‌دهد: من و خانم مدایم‌زاده سرمربی تیم ذوب‌آهن که اکنون مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی است، در لیگ رقیب یکدیگر هستیم اما در تیم ملی همکاریم و ایشان از بنده تجربه بسیار بیشتری دارند. من هم به‌نوبه خود بهترین تلاشم را خواهم کرد اما در حال حاضر درگیر استرس‌ها و فشار مسابقات لیگ هستم و هنوز فراغتی برای لذت بردن از تجربه حضور در کادر فنی تیم ملی پیدا نکرده‌ام که امیدوارم با کسب قهرمانی تیم آینده‌سازان در پایان رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان باانگیزه‌ای دوچندان در تیم ملی تأثیرگذار باشم.