به گزارش برنا از اصفهان، محمدعلی طاهری رئیس هیأت کوهنوردی شهرستان شهرضا به همراه 13 کوهنورد دیگر، جمعه مورخ بیست و پنجم فروردین ماه برنامه نیم روزه ای را با شعار "شادی و نشاط را در طبیعت پیدا کنیم" ترتیب دادند و به قله کوه شتری صعود کردند. این گروه در بازگشت از مسیر لام دره عبور کردند.

مسابقات هفتگی هیأت شطرنج شهرضا استارت خورد: برگزاری منظم مسابقات هفتگی هیأت شطرنج شهرضا در تاریخ شانزدهم فروردین ماه 96 استارت خورد. در این رقابت های جذاب و دیدنی که از سطح کمی و کیفی خوبی برخوردار بود امیرحسین قدیری، فرزادجمالی و بهمن مرادی به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. در بیست و سوم فروردین ماه و در هفته دوم این مسابقات فرزاد جمالی، حسین قدیری و یونس همتی به رتبه های اول تا سوم رسیدند. مقام اول زیر 10 سال دختران را ستایش اسحاقی و مقام اول زیر 12 سال پسران را ایلیا طاهری کسب کرد. شایان ذکر است؛ این رقابت ها در محل خانه شطرنج با حضور بیش از 50 نفر به صورت سریع در ۵ دور برگزار شد.

طرح استعدادیابی فوتسال روستای هونجان اجرا شد: به منظور اجرای طرح استعدادیابی و تشکیل آکادمی فوتسال در روستای هونجان با حضور پیشکسوتان محلی این رشته و با همت هیأت ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان شهرضا و باشگاه فرهنگی ورزشی نصر روستا، یک دوره مسابقات فوتسال بین 65 نفر از نونهالان روستای هونجان و روستاهای همجوار برگزار شد. در پایان 25 نفر از آن ها جهت شرکت در کلاس آموزشی فوتسال انتخاب شدند. روح اله رضایی رئیس هیأت ورزش های روستایی شهرستان شهرضا با بیان این که این طرح در راستای ترویج ورزش فوتسال و کشف استعدادهای درخشان مستعدین این رشته برگزار شد تأکید کرد: آموزش صحیح همراه با برنامه ریزی می تواند در رشد ورزش نقش اساسی داشته باشد.

قهرمانان کشوری جودوی شهرضا تجلیل شدند: مراسم تجلیل از قهرمانان سال 95 توسط هیأت جودو استان اصفهان در تاریخ 21/1/96 برگزار شد. در این مراسم محمدعلی نیک اقبال رئیس هیأت جودو شهرستان شهرضا و قهرمانان کشوری سال 95 این شهرستان آقایان مرتضی نیک اقبال، غلامعلی نیک اقبال، ایمان نیک اقبال، محمد آقابایی، روح الله رضایی، احسان سبزواری و آرش جمشیدی حضور یافتند.