به گزارش خبرگزاری برنا_استان اصفهان، مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: به خود می بالیم که در شهر سردارن شهید، شهر گنبد های فیروزه ای و پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی پذیرای شما هستیم.

علی اکبر کمالی ادامه داد: در پایان اردوی پسران که روزهای اخیر برگزار شد می دیدم که مسئولان با اشک شوق دانش آموزان را مانند فرزندان خودشان بدرقه می کردند.

وی افزود: معلمان همیشه علی رغم برخی بی مهری ها و بی توجهی هایی که به آنان می شود وظایف خود را به بهترین شکل انجام می دهند و در حقیقت با خدا معامله می کنند.

کمالی با اشاره به اینکه عشایر رنگین کمانی از آداب و رسوم و میراث دار فرهنگ ایران اسلامی هستند گفت: بدانید که به پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی تشریف آورده اید. در مدت حضور خود درس زندگی، تعامل و صداقت در گفتار را تمرین کنید.

مدیرکل اداره آموزش و پرورش اصفهان تاکید کرد: شما عشایر میراث دار تمدن ایران اسلامی هستید و با دو واژه سرزمین و دین مانوسید و همیشه از این دو به خوبی دفاع کرده اید. غیور مردان و زنان عشایر میراث دار تعلق به سرزمین و دین و آداب و رسوم و سنن هستند. برای شما بهترین آرزوها را دارم.

لازم به ذکر است اردوی سراسری دانش آموزان دختر عشایر کشور از  تاریخ ۲۰ تا ۲۳ تیرماه به میزبانی اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان برگزار می شود.