به گزارش خبرگزاری برنا_استان اصفهان، امید نمازی در گفت و گو با خبرنگار برنا از اصفهان با اشاره به وضعیت تمرین های ذوب آهن قبل از شروع لیگ اظهار کرد: تمرین های  خوبی داشتیم و حدود سه هفته است که این تمرین ها را به طور جدی شروع کردیم و از لحاظ فیزیکی ، جسمی و تاکتیکی آمادگی های خوبی بدست آورده ایم.

وی  افزود: در  سالن بدنسازی تمرین های خوبی داشتیم  و با نزدیک شدن به  شروع مسابقات بایستی بازیکنان را به شرایط مطلوبی برسانیم .

سرمربی تیم ذوب آهن با اشاره به برنامه های در پیش روی تیم اش تا شروع لیگ خاطرنشان کرد: برنامه های خوبی از قبل داشتیم که یکی از آن ها این است که تا الان 4 بازی تدارکاتی انجام داده ایم و امیدواریم که از الان تا اولین بازی لیگ دو بازی تدارکاتی دیگر نیز داشته باشیم که تا آن موقع بتوانیم ترکیب مورد نظر را پیدا کنیم و همچین جذب بازیکنانی که در برخی از پست ها کم داشته ایم  را انجام دهیم.

نمازی در خصوص جذب بازیکنانی دیگر به ذوب آهن ادامه داد: هدف ما این است  که در هر پستی دو بازیکن قوی داشته باشیم و قرار است یک یا دو بازیکن برای تست دادن و صحبت کردن به باشگاه بیایند تا بتوانیم جذب کنیم و تیم را قبل از شروع لیگ ببندیم.

وی تاکید کرد: سعی ما بر این است که امسال یک بازی مدرن و تاکتیکی خوبی را به نمایش بگذاریم و هدف ما این است که بازیمان تماشاچی پسند باشد و باید دنبال نتیجه گیری باشیم که این قاعده فوتبال حرفه ایی است.

سرمربی تیم ذوب آهن با اشاره به نظرش در خصوص باشگاه ذوب آهن یادآوری کرد: تمامی کسانی که در ورزش حرفه ایی هستند می دانند که باشگاه ذوب آهن  یک باشگاه با قدمت و فرهنگی و ورزشی است و می توان گفت یک باشگاه حرفه ایی است که تاکنون از همه چیز راضی هستم.