به گزارش خبرگزاری برنا-استان اصفهان، مجید جلالی در نشست خبری بعد از بازی با سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مواقعی که با سپاهان بازی می‌کنیم باید حساب ویژه‌ایی روی این تیم باز کنیم مخصوصا وقتی که قلعه نویی سرمربی این تیم باشد.

وی ضمن تشکر از بازیکنان تیم پیکان و سپاهان تصریح کرد: 20 دقیقه آخر مسلط بودیم و حتی می توانستیم که موقعیت گلزنی خلق کنیم بازی تا آخر خوب پیش رفت.

سرمربی تیم پیکان با اشاره به وضعیت تیم سپاهان خاطرنشان کرد:‌ یک فرد می‌تواند 2 یا 3 سال گذشته خود را جبران کند و سپاهان این کار را می کند، تیم فوتبال سپاهان تیم خوبی است و باید رویش حساب ویژه‌ایی باز کرد. 

جلالی در خصوص پیام نیازمند دروازه‌بان سپاهان اذعان کرد:‌ مطمئن باشید نیازمند در چند سال آینده  یکی از بهترین گلرهای ایران خواهد بود،‌ سال قبل هم در پیکان از هفته ششم مقابل پرسپولیس به میدان آمد بسیار خوب بازی کرد و من در پایان فصل فکر نمی‌کردم از ما جدا شود و  اطمینان داشتم که می‌ماند اما می‌دانم چرا این تصمیم را گرفت و باید به تصمیمش احترام گذاشت. 

وی با اشاره به آرایش دفاعی تیم پیکان تاکید کرد:‌ هر تیمی بر اساس قضاوت‌های خاص خودش بازی می‌کند حتی قلعه نویی به کمک مربی ما هم به خاطر نوع بازی کردنمان اعتراض داشت. من باید در پایان نیم فصل با مدیران باشگاه صحبت کنم تا بودجه را بالا ببرند تا بازیکنان خوبی بگیریم، من هم دوست دارم بودجه‌مان ۷۰ میلیارد باشد آن وقت حمله می‌کنیم و یاران هجومی می‌گیریم.

د/ 3