اعظم قینانی در گفت‌وگو با خبرگزاری برنا در اصفهان اظهار کرد: جمعه در اصفهان آخرین بازی‌مان را در دور رفت انجام می‌دهیم، با تیم ذوب‌آهن مسابقه داریم و نیم‌فصل اول را با این بازی تمام می‌کنیم.

وی افزود: این هفته روی انگیزه بچه‌ها خوب کار کردیم تا از این نظر روحیه بالایی پیدا کنند، به هر حال یک بازی خانگی است که حساسیت‌های خودش را دارد البته برای من این حساسیت مطرح نیست چون به عنوان نایب‌رییس بخش بانوان هیأت استان دلم می‌خواهد هر دو تیم در لیگ برتر نتایج خوبی بگیرند و موفق باشند، از طرفی هم سرمربی تیم سپاهان هستم و به نوعی دغدغه هر دو تیم را دارم.

سرمربی تیم هندبال بانوان سپاهان عنوان کرد: سپاهان آرام‌آرام در حال انجام برنامه‌های خودش است و ما شرایط خوبی را از نظر روحی روانی برای تیم ایجاد کرده‌ایم؛ بازیکنان هر دو تیم هم انگیزه لازم را دارند و این یک واقعیت است که مسابقات داخلی و دربی حساسیت‌های خودش را دارد.

وی بیان کرد: با روحیه دادن و انگیزه ایجاد کردن بچه‌ها را برای این مسابقه آماده کردیم سعی کردیم این هفته تمرکزمان را بیشتر روی کارهای انفرادی بگذاریم تا اشتباهات قبل کمتر شود؛ البته مسؤولیت باخت‌ها را بر عهده می‌گیرم آنجایی که خوب بازی می‌کنند خود بازیکنان خوب بازی کردند و وقتی هم که نتیجه نمی‌گیرند به من سرمربی برمی‌گردد و همچنین تدابیری که در طول هفته و در کل نیم‌فصل در نظر گرفته‌ایم، کلا چنین عادتی ندارم که وقتی باخت می‌آوریم بازیکنان را مقصر بدانم بلکه همه چیز را خودم بر عهده می‌گیرم و مسؤولیتش را می‌پذیرم؛ به هر حال امیدوارم در این مسابقه بچه‌ها شرایط خوبی داشته باشند.

قینانی خاطرنشان کرد: ذوب‌آهن با توجه به یک بازی کمتر نسبت به همه تیم‌ها 5 امتیازی است و ما 6 امتیاز داریم.

وی اذعان کرد: هر دو تیم با انگیزه بالا می‌آیند و می‌خواهند برد را مال خود کنند؛ ما تا به حال نتوانستیم برابر این تیم آن نتیجه‌ای را که می‌خواهیم به دست بیاوریم، امیدوارم امسال این اتفاق بیفتد.

پ/ ۲