رضوان رضایی در گفت‌وگو با خبرگزاری برنا در اصفهان اظهار کرد: جمعه در آبادان به مصاف تیم صنعت نفت می‌رویم و با این مسابقه نیم‌فصل دوم را شروع می‌کنیم.

وی افزود: در تعطیلات نیم‌فصل این دو هفته بچه‌ها مرتبا سر تمرینات بودند و هر روز تمرین می‌کردند و خیلی استراحت نداشتند به همین خاطر آمادگی خوبی دارند، بعضی بازیکنان هم که آسیب‌دیدگی جزئی داشتند حالشان خوب است و آسیب‌دیدگی‌شان برطرف شده طوری که بازیکن مصدوم نداریم و همه سلامت هستند.

مدیر تیم فوتسال بانوان نامی‌نو اصفهان عنوان کرد: صنعت نفت آبادان سال گذشته در لیگ برتر قهرمان شد و تیم خوبی است البته امسال تغییراتی داشته و بیشتر به بومی‌گرایی روی آورده به این صورت که بازیکنانش اکثرا بومی خود آبادان و اهواز هستند، دو یا سه ملی‌پوش و چند بازیکن غیربومی هم دارد.

وی به موقعیت دو تیم در جدول رده‌بندی اشاره کرد و ادامه داد: در حال حاضر تیم صنعت نفت آبادان میانه جدول است و ما در رده دوم قرار داریم.

رضایی بیان کرد: امسال همه تیم‌ها تقریبا خوب هستند و نمی‌توان گفت تیمی ضعیف است حتی تیم‌های آخر جدول و وسط جدول هم تا الان خوب کار کردند و تلاششان را می‌کنند، اصلا نمی‌توانیم این‌طور فکر کنیم که مسابقه‌ای راحت و آسان باشد.

وی خاطرنشان کرد: بچه‌های ما با تمرینات خوبی که داشتند برای بازی فردا و رویارویی با این تیم آماده هستند، امیدواریم دست پر از آبادان برگردیم.