به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان مملو از بزرگ و کوچک و پیر جوان است که قدم در بوستان کتاب گذاشته و هر یک گلی را از این گلشن می‌چینند.

انتشارات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان هم یکی از همین غرفه هاست که مرتب میزبان والدین و کودکان و نوجوانان است، برنامه رونمایی از کتاب "بازی ساز خلاق" است که نویسنده آن خدیجه موسویان اینطور در موردش می‌گوید: این کتاب با عنوان کتاب کاردستی خلاق یک است که شامل چهار بازی‌های برند دنیا و تلفیقی از عصب و عضله است.

وی ادامه می‌دهد: بچه‌ها می‌توانند با ساخت این کاردستی‌ها، بازی مورد علاقه خود را که برند بازار و قیمت آن بسیار بالا است را با یک چهارم قیمت در اختیار داشته باشند.

نویسنده کتاب بازی ساز خلاق تصریح می‌کند: علاوه بر آن در کنار هر صفحه بازی، توضیحات کلیدی و کیوآر کد وجود دارد تا مادر بتواند متوجه شود این بازی چه هست و چگونه کودک با آن بازی می‌کند.

وی می‌گوید: اگر به خانه خلاقیت اصفهان و تهران سری بزنید تمامی این بازی‌ها را می‌توانید پیدا کنید از طرفی چه از سوی روانشناسی ایران و روانشناسی خارج تأیید شده است.

موسویان تاکید می‌کند: در این کتاب پدر و مادر و کودک در محیط آپارتمانی جمع شده و یک بازی را می‌سازند که شامل مهارت‌های تا کردن، دوربر کردن، چیدن و تفاوت خط چین و خط است.

نویسنده کتاب بازی ساز خلاق خاطرنشان می‌کند: این بازی خراب شدنی و یک بار مصرف نیست و همه قطعات آن سه بعدی ساخته می‌شود و مهارت‌های پیش دبستانی خیلی خوبی به بچه‌ها آموزش می‌دهد.

کتاب "بازی ساز خلاق" در سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان با تخفیف ویژه عرضه می‌شود که علاقه مندان تا ۱۵ آبان ماه می‌توانند به غرفه ۳۰۱ انتشارات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری واقع در نمایشگاه بین المللی پل شهرستان مراجعه کنند.