به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان در سه‌هزار و ۵۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی با حضور ۸۰ شرکت به مدت پنج روز تا ۲۵ آبان‌ماه برپا خواهد بود.

شرکت هایی که در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری حضور خواهند داشت در حوزه‌های سخت افزار، نرم افزار، خدمات دولت الکترونیک، تجارت الکترونیک، شبکه های داده و امنیت تبادل اطلاعات، مخابرات، اینترنت، آموزشی و پژوهشی فعال هستند که از آن جمله می‌توان به شرکت‌هایی مانند شبکیه، مبین نت، آسیاتک، اصفهان صفر و یک و کارگزار من اشاره کرد.

همچنین شرکت مخابرات استان اصفهان، نوین سیستم، شهرک علمی تحقیقاتی، پژوهشکده مواد و انرژی، اداره کل ثبت احوال، اداره کل امور مالیاتی و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز به صورت فعال در این نمایشگاه حضور دارند.

بیست و چهارمین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان (اتوکام) در حالی برگزار می‌شود که ایران یکی از کشورهای قدرتمند منطقه در این حوزه به شمار می‌رود و برای بازارسازی محصولات دانش بنیان حوزه ICT دارای پتانسیل‌ها و مزیت‌های صادراتی بسیاری است.

عمده این صادرات به چهار کشور عراق، افغانستان، عمان و ترکیه انجام می شود و بر همین اساس هدف اصلی حضور شرکت‌های داخلی در نمایشگاه‌هایی مانند اتوکام اصفهان، علاوه بر برقراری ارتباط با فعالان صنعت فاوای کشور برای بهبود کیفیت محصولات تولیدی به منظور صادرات به بازارهای منطقه، بازارسازی برای محصولات دانش بنیان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز خواهد بود.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان (اتوکام) از ۲۱ تا ۲۵ آبان ماه برگزار می شود و علاقمندان برای بازدید از آن می توانند در ساعات ۱۵ تا ۲۱ به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع  در پل شهرستان مراجعه کنند.