فائزه کرمانی در گفت و گو با خبرگزاری برنا در اصفهان با اشاره به کسب مقام در بازی های پاراآسیایی جاکارتا اظهار کرد: در این دوره از رقابت ها مقام دوم را کسب کردم.

وی افزود: وضعیت مسابقات از  نظر آب و هوایی چندان مناسب نبود و کیفیت غذای خوبی نداشتند و عملا غیر قابل خوردن بود ولی به لطف خدا و تلاش هایی که داشتیم توانستیم مقام هایی را کسب کنیم.

بانوی ملی پوش دو میدانی جانبازان و معلولین در خصوص استقبال صورت گرفته از ورزشکاران حین ورود به کشور خاطرنشان کرد: استقبال اولیه خوبی از ورزشکاران پاراآسیایی صورت گرفت.

کرمانی با اشاره به بازی ها و رقابت های پیش رو عنوان کرد: سال آینده مسابقات جهانی در کشور قطر داریم و همچنین برای مسابقات 2020 آماده خواهیم شد که امیدوارم در المپیک 2020 مقام کسب کنم.

 وی با اشاره به اصلی ترین رقیبان در این رشته ورزشی یادآور شد: رقیب اصلی ام در رشته دو میدانی از کشور چین است  و هدفی که دارم این است که بتوانم بهترین رکورد را در مسابقات 2020 بزنم.

ملی پوش دو میدانی جانبازان و معلولین در خصوص تمریناتش اذعان کرد:هم اکنون تمریناتم را شروع کرده ام  و فعلا  خودم تمریناتم را در باشگاه شخصی انجام می دهم.

د/ 2