به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، مهدی خضری در حاشیه اولین نشست کارگروه منطقه ای بازرگانی و سرمایه گذاری منطقه چهار کشور اظهار کرد: سند چشم انداز توسعه استان اصفهان نگاه ویژه ای به توسعه صنعت گردشگری دارد.

وی با بیان اینکه سفر در بستر جاده ها و با استفاده از سیستم های حمل ونقل عمومی ارتباط مستقیمی با این نهاد دارد، گفت: سرعت توسعه وارتقا زیرساخت های گردشگری، تعداد سفرها و تعداد مجتمع های بین راهی باید با یکدیگر هماهنگ باشد.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان خاطرنشان کرد: یکی از شاخصه های راه های مواصلاتی استان اصفهان یکنواختی است که در بسیاری از موارد موجب ایجاد خواب آلودگی در راننده و بروز حوادث جاده ای می شود.
وی تصریح کرد: احداث مجتمع های بین راهی در محورهای مواصلاتی استان اصفهان می تواند تصادفات جاده ای یا واژگونی را  کاهش دهد.
خضری تصریح کرد: در بحث مجتمع های بین راهی نیازمند یک الگوی فاخر و یکسان برای ساماندهی این اماکن و افزایش بهره وری مردم وسرمایه گذاران هستیم.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان خواستار تدوین پیوست های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی برای مجتمع های خدماتی رفاهی شد و گفت: برای اولین بار در کشور مطالعات جامعی در این باره با محوریت استان اصفهان انجام خواهد شد.

خضری گفت: فروشگاه هایی که دراین مجتمع ها احداث می شود، خدماتی که به همشهریان ارائه می شود و حتی نوع غذایی که در این مجتمع ها سرو میشود و بر روی رفتار ترافیکی رانندگان اثرگذار است در این طرح مطالعاتی بررسی  و پیشنهاداتی برای رفع مشکلات کنونی ارائه خواهد شد.