به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، رقابت های کاراته قهرمانی کارگران کشور به میزبانی خراسان رضوی در سالن شهید باباخانی مشهد مقدس برگزار شد که در پایان این رقابت ها نمایندگان استان اصفهان مقام سوم تیمی مسابقات را کسب کردند.

کارگران فولاد مبارکه  استان اصفهان با کسب مقامهای سوم تیمی و سوم کومیته و همچنین نایب قهرمانی کاتای کارگران کشور به کار خود در این مسابقات پایان دادند.

مسابقات کاراته قهرمانی کارگران کشور به میزبانی هیئت ورزش کارگری استان خراسان رضوی با حضور ۱۳۵ ورزشکار از ۲۰ استان کشور برگزار گردید.

برهمین اساس و در بخش انفرادی نتایج ذیل کسب شد:

کاتای تیمی   

مقام 1: یزد- آقایان  سعید کاظمی- حسام زرین نعل- حسین زرین نعل 

مقام 2: اصفهان - آقایان حسن احمدپور – حامد احمدی – حسین (رضا) احمدپور 

مقام 3: تهران- آقایان محمدرضا انصاری- عبدالله کرمی – فرامرز محمدی 

مقام 3 مشترک: سیستان وبلوچستان - آقایان مجتبی قاضی زاده – حامد محسن پور – امیر حسین مباشری 

 

کاتای انفرادی 

مقام اول: آقای سیروس خالقی - یزد 

مقام دوم: آقای بهروز حسین زاده – آذربایجان شرقی 

مقام سوم: آقای حبیب حسنوند - لرستان 

مقام سوم مشترک: آقای مجتبی قاضی زاده – سیستان و بلوچستان 

 

کومیته تیمی 

مقام اول: البرز  

مقام دوم: مازندران 

مقام سوم: لرستان 

مقام سوم مشترک: اصفهان 

کمیته انفرادی 60- 

مقام اول: آقای رضا صدیقی - قزوین 

مقام دوم: آقای صادق حیدری - کرمان 

مقام سوم: آقای علیرضا نوری - کردستان 

مقام سوم مشترک: آقای جواد کمالی منش – خراسان جنوبی 

 

کومیته انفرادی 67- 

مقام اول: آقای علی رحیمی - اصفهان 

مقام دوم: آقای سامان شهرکی - سیستان و بلوچستان 

مقام سوم: آقای حسین یوسفی عطا - البرز 

مقام سوم مشترک: آقای مهدی جهانیان – خراسان جنوبی 

 

کومیته انفرادی 75- 

مقام اول : آقای مجتبی کامیاب - یزد 

مقام دوم: آقای مجتبی شمشیری - مازندران 

مقام سوم: آقای محمد امیری  - خراسان رضوی 

مقام سوم مشترک: آقای ابولفضل صفری - قزوین 

 

کومیته انفرادی 84- 

مقام اول: آقای بهنام محمدی - البرز 

مقام دوم: آقای میلاد رحمتی – تهران 

مقام سوم: آقای احمد عابدینی - قزوین 

مقام سوم مشترک: آقای محمد حسن زهری – اصفهان 

 

کومیته انفرادی 84+ 

مقام اول: آقای سید حسن میر رحیمی - قزوین 

مقام دوم: آقای مهدی بیرانوند - قم 

مقام سوم: آقای محمد کریم زاده - البرز 

مقام سوم مشترک: آقای کسرا اصغری - مازندران 

 

به گزارش برنا؛ تیم فولاد مبارکه نماینده استان اصفهان در این رقابتها به سر مربیگری استاد رضا روحی مسئول انجمن کاراته کارگران استان، مربی بهزاد روحی و سرپرستی حمید رضا صادقی مقام سوم  این مسابقات را کسب کرد.