به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، مسابقات پیست قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ اندونزی از امروز–چهارشنبه ۱۹ دی ماه- در شهر جاکارتا آغاز می‌شود.

طبق برنامه مسابقات، رکابزنان در روز نخست از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در دو نوبت صبح و بعدازظهر به وقت تهران پا به رکاب می‌شوند.

ماده‌های روز نخست مسابقات

۴ کیلومتر تعقیبی مردان رده جوانان و بزرگسالان

اومنیوم دختران رده جوانان

دور امتیازی دختران رده جوانان و بزرگسالان

نخستین رقابت نمایندگان ایران در این مسابقات در ماده ۴ کیلومتر تیمی مردان در رده جوانان است که براساس اعلام محمود پراش، سرمربی تیم ملی عماد محمدی، داوود محمدآبادی، علی لبیب و امیرحسین محمدی رکابزنان ایران در این ماده خواهند بود. این مسابقه از ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود.

دومین رقابت فردا را ساجده سیاحیان (اصفهان) در رده سنی جوانان برگزار می‌کند. سیاحیان در ماده اومنیوم رقابت خواهد کرد و همچنین از ساعت ۱۵ در رشته پوینتریس نیز مسابقه خواهد داد. در نوبت بعدازظهر نیز فروزان عبداللهی نیز به عنوان تنها نماینده بانوان رده سنی بزرگسالان در ماده پوینتریس رقابت خواهد کرد.

ماده ۴ کیلومتر تیمی آقایان بزرگسالان از دیگر رشته‌های مهم این رقابت‌ها است که در روز نخست مسابقات برگزار می‌شود؛ بهنام آرین، حسین ناطقی (اصفهان)، محمد رجبلو و امیرحسین جمشیدیان (اصفهان) رکابزنان ایران در این ماده هستند.

مراسم افتتاحیه این مسابقات دیشب در جاکارتا برگزار می‌شود و مسابقات از امروز -چهارشنبه ۱۹ دی ماه آغاز و تا -یکشنبه ۲۳ دی ماه- ادامه خواهد داشت.