به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، مهدی خضری اظهار کرد: در چهل سال اخیر رشد و توسعه صنعت حمل ونقل جاده ای، شبکه راه ها، ایمنی و ماشین آلات کم نظیر بوده است.

وی افزود: با همت و تلاش کارکنان اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان،  33 پروژه با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال در حوزه نگهداری راه ها و ابنیه فنی به بهره برداری می رسد.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان از افتتاح  دو پروژه شاخص ایمنی در حوزه اداره ایمنی و حریم راه ها با اعتباری بالغ بر 70 میلیاردریال خبر داد و گفت: پروژه ایمن سازی آزادراه ذوب آهن به وسیله حفاظ بتنی مفصلی و نیز روشنایی محورقدیم نطنز در محدوده روستای یحیی آباد و طرق رود از جمله پروژه های شاخص این حوزه به شمار می آید.

خضری تصریح کرد: 5 دستگاه ماشین آلات و تجهیزات جدید راهداری با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال خریداری شد و در مدار بهره برداری قرار گرفت.

خضری بهره برداری از یک دستگاه توزین حین حرکت را از پروژه های قابل افتتاح اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان برشمرد و گفت: افتتاح یک مجتمع خدماتی، رفاهی در محور نایین- یزد، آغاز عملیات اجرایی فاز دوم کاروانسرای مادرشاه و افتتاح دومین مرکز اسقاط استان اصفهان نیز از جمله پروژه هایی است که به بهره برداری خواهد رسید.

وی ابراز امیدواری کرد: با بهره برداری از این پروژه ها کام مردم ایران و اصفهان در دهه فجر شیرین تر شود.