به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، مجمع نمایندگان مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری، حضرات آیات طباطبائی‌نژاد، مهدوی، مقتدائی، نمازی و عبداللهی با صدور بیانیه‌ای مردم را به شرکت در راهنمایی 22 بهمن دعوت کردند.  

در ابتدای این بیانیه آمده است: انقلاب اسلامی چون سیلی عظیم و خروشان و پرشتاب در حرکت است و با اقتدار شگفت‌انگیز تمام سدهایی را که استکبار جهانی در مقابل آن قرار داده و می‌دهد، درهم می‌شکند. 

در این بیانیه همچنین مطرح شده است: مردم بصیر و هوشیار ما که با پرچمداریِ پیشوای بزرگ خود، امام خمینی(ره) و با تکیه بر مکتب اهل بیت(ع) این نظام الهی را تأسیس کردند، هر ساله خود و فرزندانشان با حضور در مراسم بزرگداشت آن، با نشاط و قاطعیت به جهان اعلام می‌دارند ما به انقلابمان ایمان داریم و به آن وفاداریم و به پای آن ایستاده‌ایم.

در بیانیه مجمع نمایندگان مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری همچنین آمده است: 22 بهمن که امسال با ایام عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) تقارن دارد، روز نمایش وحدت ملی و همدلی بیش از 80 ملیون مردم ایران است؛ روز ایستادگی و دفاع از آرمان‌های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب است.

در گوشه‌ای دیگر از این بیانیه به این اشاره شده است که حضرت امام در مورد 22 بهمن فرموده‌اند: «در چنین روز فرخنده‌ای، حق بر باطل و جنود رحمانی بر اولیای شیطان و حزب‌الله بر طاغوت و طاغوتیان غلبه کردند و حکومت عدل الهی مستقر شد.»

در پایان این بیانیه آمده است: از مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان اصفهان غیر این انتظار نیست که همراه با سیل خروشان ملت، در مراسم عبادی-سیاسی راهپیمایی پرشکوه 40 سالگی انقلاب اسلامی شرکت کرده و شاهد سرافکندگی و عصبانیت بیشتر استکبار جهانی و دشمنان انقلاب باشند.