به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، سردار مجتبی فدا پیش ازظهر امروز(شنبه) در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه بسیج اردستان، اظهار کرد: در چهل ساله گذشته آمریکایی‌ها هر روز به بهانه‌ای قصد تخریب این انقلاب و نظام را دارند. یک روز صنف کامیون دارها، یک روز کشاورزان، یک روز به بهانه آب زاینده‌رود و یک روز هم‌گرانی و موضوعات اقتصادی. البته مشکلاتی در کشور وجود دارد که بخشی از آن سو مدیریت و بی‌توجهی به مسائل مردم و بی‌تدبیری است.

وی افزود: مردم بارها نشان دادند که مشکلات، تحریم‌ها و سختی‌هایی که در جامعه وجود دارد را پای انقلاب نمی‌گذارند.

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: آمریکا درگیر مشکلات داخلی خودش است به طوری که بدهکارترین کشور در دنیا، آمریکا است.

فدا با بیان اینکه حوادث و اتفاقاتی که در آمریکا رخ می‌دهد بخش عمده آن به گوش ملت ما نمی‌رسد، گفت: مشکلات داخلی، آنان را با چالش جدیدی روبرو کرده به نحوی که به گفته خودشان هزینه سنگینی در منطقه خاورمیانه خرج کردند که می‌توانستند دو بار زیرساخت‌های آمریکا را بازسازی کنند، ولی در مقابل عزت و ابتکار عمل در منطقه را جمهوری اسلامی در دست گرفته است.

وی اضافه کرد: امروز آمریکایی‌ها تمام توان خود را وارد میدان کردند که مهم‌ترین ویژگی جمهوری اسلامی که امنیت داخلی است را با اقدام و تشویق گروه تروریستی مورد هجمه قرار دهند.

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: در دو سال گذشته حدود 250 گروهک تروریستی در مرزها و داخل کشور توسط نیروهای امنیتی منهدم شده‌اند. البته تعدادی از آن‌ها هم به دلایلی توانستند خرابکاری‌های خود را انجام دهند.

فدا با اشاره به ضعف رژیم صهیونیستی در منطقه و وحشت آمریکایی‌ها از این موضوع گفت: امروز قدرت ایران به حدی رسیده است که اگر کشوری بخواهد به ما تعارض کند و یک موشک بزنند، 10 موشک دریافت می‌کنند که برای کشور افتخار است.