به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، به مناسبت فرارسیدن هفته جوان و در جهت تحقق شعار سال رونق تولید با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان (از طریق ویدئو کنفرانس)، دکتر سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان و معاونین اداره کل ورزش و جوانان، مدیران صندوق کارآفرینی امید و بانک رسالت و دیگر مسئولین آیین رونمایی از طرح های کارآفرینی، صندوق کارآفرینی امید و بانک رسالت در استان اصفهان به صورت ویدئو کنفرانس در بانک قرض الحسنه رسالت اصفهان انجام شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در این مراسم گفت: در استان اصفهان بیشتر از ظرفیت جذب اعتبار و با بررسی های دقیقی که انجام شد برای بیش از 230 نفر از طریق ارائه وام شغل ایجاد شد.

محمد سلطان حسینی ادامه داد: این 230 نفر در حوزه های مختلفی شامل از دامپروری سبک، تولید پوشاک، تولید شیشه دوجداره، بسته بندی سبزیجات و ... مشغول به کار شده اند.

همچنین وزیر ورزش و جوانان از طریق ویدئو کنفرانس ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه گفت:  با بارش های رحمت الهی زاینده رود دوبار جاری شده است. مردم خوب اصفهان شور و شعف خاصی دارند و امیدوارم در کشورمان شاهد نزول رحمت الهی باشیم و دل مردم ما همیشه شاد باشد.

دکتر سلطانی فر افزود: امیدواریم هر چه زودتر خسارات و عوارض سیل اخیر در برخی استان ها جبران شود و در آینده از این رحمت الهی در راستای اقتصاد کشور از جمله در بخش کشاورزی و صنعت بهره ببریم.

وی در پایان از طریق ویدئو کنفرانس از طرح های اشتغال زایی جوانان در استان اصفهان رونمایی کرد.