به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، محمد سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با صدور پیامی میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را تبریک گفت.

متن  پیام به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

جوانی، آغاز شکفتن ، موهبت وثروتی ازجانب خداوند است که انسان باید از لحظه لحظه آن در رسیدن به قله های رفیع معرفت وسعادت استفاده نموده و مغتنم شمرد.

امروزه با شناختن نیازها و فراهم کردن امکانات مناسب به نسل جوان و مبارزه هدف دار با هجمه فرهنگی استکبار و تبیین شخصیت حضرت علی اکبر (ع) برای نسل جوان می توان به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی)لبیک گفت و این کشور رابرای همیشه از تمامی آسیب ها ایمن ساخت.

اینجانب ضمن پاسداشت زحمات بی دریغ جوانان این مرز و بوم ، میلاد حضرت علی اکبر(ع) ،جوان تاریخ ساز عاشورا و روز جوان را به تمامی جوانان کشور عزیزمان بویژه استان اصفهان، تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت، سربلندی و بهروزی جوانان و نوجوانان ایران اسلامی را در مسیر رشد و اعتلای روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال مسئلت دارم.

امید است جوانان ونوجوانان ولایتمدار استان اصفهان با عزمی ملی و راسخ در سال رونق تولید با روحیه‌ای سرشار از امید و تلاش و همت والایشان در راستای تحقق اهداف دولت تدبیر و امید گام بردارند.