به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، عباس روحانی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به پیگیری‌هایی که مسئولان شهرستان داشتند و تأمین اعتباری که شد سه پروژه نیمه‌تمام ورزشی در اردستان آغاز شد.

وی افزود: پروژه استخر اردستان به عنوان یکی از مهم‌ترین مکان تفریح نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و حتی پیشکسوتان حدود هشت ماه به دلیل خطرات احتمالی برخی بخش‌های ساختمان برای ورزشکاران تعطیل شده بود که تعمیر آن با اعتبار پنج میلیارد ریال از امروز آغاز شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان اردستان با بیان اینکه عملیات ساخت زورخانه شهر اردستان بیش از یک دهه است که آغاز شده، گفت: با صرف هزینه بیش از چهار میلیارد ریال فقط ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. این پروژه در حال حاضر با هزینه پنج میلیارد ریال ادامه عملیات عمرانی آن از سر گرفته شده است.

روحانی تصریح کرد: همچنین عملیات کشت چمن زمین چمن اردستان به عنوان یکی از اصلی‌ترین مطالبات جوانان که حدود چهار سال از شروع عملیات آن می‌گذرد و تسطیح و تراز لیزری شده است و عملیات کاشت چمن به زودی آغاز می‌شود. اعتبار این مرحله مبلغ سه میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال است که از محل اعتبارات سفر وزیر ورزش به شهرستان در نظر گرفته شده است.