به گزارش خبرگزاری برنا دراصفهان،رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان با اعلام این مطلب اظهار داشت: جشنواره غیررقابتی "شهر یادت نره" توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری اداره توسعه فرهنگ شهروندی و اداره رویدادها برگزار می‌شود.

احمد رضایی افزود: به منظور استفاده از تمام ظرفیت‌های شهر اصفهان و پتانسیل فرهیختگان و هنرمندان، اقدام به انتشار فراخوان در چهار بخش استندآپ کمدی، آیتم‌ها و نمایش‌های کودک، نمایش‌ طنز و نمایش خیابانی کردیم.

وی غیررقابتی بودن جشنواره شهر یادت نره را مهم‌ترین ویژگی آن دانست وگفت:رضایی قرار نیست نفرات اول تا سوم هر بخش معرفی شوند و هر اثری که با نظر هیأت داوران و کارشناسان ادارات، مطلب موردنظر را به خوبی بیان کرده و نمره قابل‌قبولی بگیرد، می‌تواند 10 اجرا در شهر اصفهان از معاونت اجتماعی شهرداری و ادارات زیرمجموعه آن جایزه بگیرد و هزینه آن را هم دریافت کند.

رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه طبق فراخوان جشنواره، مبلغی به عنوان ورودی به تمام گروه‌هایی که در بخش اصلی شرکت می‌کنند پرداخت می‌شود، اضافه کرد: به این ترتیب هزینه‌های اولیه تولید اثر به شرکت‌کنندگان پرداخت خواهد شد.

رضایی با اشاره به گاه‌شمار این جشنواره اظهار داشت: علاقه‌مندان می‌توانند تا 24 تیرماه برای شرکت در جشنواره شهر یادت نره اعلام آمادگی کرده و آثار خود را تولید کنند. 25 تیرماه گروه‌هایی که اعلام آمادگی کرده‌اند را انتخاب و به آنها اطلاع‌رسانی می‌کنیم و از 26 تا 31 تیرماه بازبینی و داوری آثار  انجام می‌گیرد.

رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: آرای مردمی نیز در انتخاب بهترین آثار نقش دارد و این از دیگر ویژگی‌های جشنواره شهر یادت نره خواهد بود.