به گزارش خبرگزاری برنا دراصفهان،سیدعلیرضا خاتون‌آبادی اظهار داشت: در برگزاری ویژه‌برنامه‌های دهه ولایت تا جایی که امکان داشت  از مشارکت مردم و سازمان‌های مردم‌نهاد استفاده شده است.

مشاور شهردار اصفهان در امور هیئت‌های مذهبی و مساجد ارائه ویژه برنامه های دهه ولایت اظهار داشت: 35 هیئت مذهبی در این ایام در 15 منطقه شهر اصفهان اقدام به برگزاری جشن می‌کنند که هر شب 3 هیئت به اجرای برنامه‌های خود می‌پردازند وشهرداری اصفهان با اهدای اقلام فرهنگی و تبلیغات شهری از این هیئت‌ها حمایت خواهد کرد.

خاتون‌آبادی از چاپ ویژه‌نامه غدیر توسط روزنامه اصفهان زیبا خبر داد که به معرفی هیئت‌ها و کانون‌های فعال در دهه ولایت می‌پردازد که محله‌محوری و مردم‌محوری از ویژگی‌های این ویژه‌نامه است.

مشاور شهردار اصفهان در امور هیئت‌های مذهبی و مساجد با اشاره به مشارکت شهرداری اصفهان در اجرای مسابقه "10 کودک، 10 فکر" بیان کرد: این مسابقه کتابخوانی ویژه نوجوانان و به صورت کتبی برگزار می‌شود و برگزیدگان آن با عنوان یاوران غدیر، در طول سال با معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ارتباط دارند و از ظرفیت‌ها و استعدادهای این نوجوانان استفاده خواهد شد.

مشاور شهردار اصفهان در امور هیئت‌های مذهبی و مساجد حرکت پنج کاروان شادی در خیابان باغ گلدسته، محلات رهنان و خوراسگان و گذر فرهنگی چهارباغ را از دیگر برنامه‌های شهرداری اصفهان در دهه ولایت دانست.

وی ادامه داد: با همکاری شورای هیئات مذهبی و برای نخستین بار دسته شادی در روز عید غدیر به توزیع گل، شیرینی و اقلام فرهنگی در بازار می‌پردازد. همچنین توزیع اقلام فرهنگی، پازل و کتاب متناسب با سنین گوناگون در کانون‌های فرهنگی را در دستور کار داریم.

خاتون آبادی تصریح کرد: گردهمایی هیئات مذهبی در مناطق 3، 10 و 11 برای برگزاری بهتر برنامه‌های ویژه دهه ولایت و همچنین تدارک مناسب برای ماه‌های محرم و صفر برگزار می‌شود.

وی درپایان گفت: همچنین فراخوان معاونت اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری از کانون‌های فرهنگی و پایگاه‌های بسیج برای ارائه طرح‌ها و ایده‌های آنها درباره دهه ولایت، ایده خوبی بود که منجر به حمایت مادی و معنوی معاونت اجتماعی از این برنامه‌ها شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: