به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان، امین عارف نیابا بیان اینکه در مراحل پایانی عملیات بهسازی، نوسازی و بازسازی ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان قرار داریم، اظهار امیدواری کرد به زودی و در هفته دولت این ساختمان افتتاح شود و بتوان در فضای مناسب تری به اصحاب فرهنگ و هنر، علاقه مندان و ذی نفعان فعالیت‌های فرهنگی هنری خدمات لازم را در حوزه‌های مختلف ارائه داد.

مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر افزود: این ساختمان در زیربنایی بیش از ٤٥٠٠ متر مربع در ٥ طبقه محیا شده و بخش‌های مختلف این اداره کل در آن مستقر و به ایفای وظایف خود خواهند پرداخت.

وی از اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی که نقش بسیار مهمی در حوزه صیانت از هنرهای اسلامی و سنتی دارد، یاد کرد و گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در فضاهای فرهنگی هنری که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راهبری می‌کند برای ارتقای خدمات در این حوزه‌ها تلاش فعالیت دارد.

مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر خاطرنشان کرد: ما نیز به نوبه خود برای بهبود فعالیت‌های فرهنگی هنری در اصفهان با ارتقای کیفیت خدماتی که در مجتمع‌های فرهنگی هنری و فضاهایی که از پیش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این استان بنا کرده تلاش لازم را انجام داده و امیدواریم نقش آفرینی خوبی را داشته باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: