به گزارش خبرگزاری برنا دراصفهان،حبیب اله ناظریان با اشاره به برنامه های تابستانی این معاونت، گفت: برنامه ریزی برنامه های اوقات فراغت از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به معاونت ورزشی و تفریحی این سازمان محول شد که با اجرای بازی ها و برنامه های میدانی و برگزاری رویدادهای خاص برای شهروندان به ویژه کودکان و نوجوانان به همراه خانواده‌ها از اوایل تابستان آغاز شد و همچنان با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت خانواده‌ها و فرزندان آنان درحال برگزاری است.

معاون ورزشی و تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه برنامه های تابستانه هر هفته در پارک‌ها و خیابان‌های مناطق ۱۵ گانه شهرداری اصفهان در حال اجرا است، افزود: ویژه برنامه "تاب‌ستانه" با همکاری معاونت های زیر مجموعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان طرحی با محوریت کودک و نونهال به انضمام خانواده تهیه شد که با همکاری صد درصد مناطق پانزده گانه هرهفته در یکی از این منطقه ها در حال برگزار بوده که تاکنون 9 برنامه برگزار شده است.

ناظریان با بیان اینکه برنامه تابستانه در راستای شهر فعال و شهروند شاد درنظرگرفته شده است، گفت: برنامه تابستانه با حضور حدود 300 نفر به عنوان عوامل اجرایی برگزار می شود که در آن بیش از 150 بازی بومی محلی و ابداعی و هر بازی با نظارت یک مربی اجرا می شود.

وی اظهار داشت: برنامه ویژه ای برای تابستان شهروندان همزمان با عید غدیر  برنامه ریزی شده که 29 مردادماه در منطقه سه شهرداری میدان نقش جهان با بیش از 450 نوع بازی و با حضور600 نفر به عنوان عوامل اجرایی برگزار خواهد شد.

وی افزود: بازی های بومی محلی، طناب کشی، ابربازی های چوبی برای کودکان، بازی های فکری و حرکتی، ورزشی پینگ پنگ، فوتبال دستی، ابروالیبال، آب بازی که بسیار برای کودکان مفرح است، انواع و اقسام بازیهای گروهی، خیمه شب بازی، بازی عروسکی، عروسک درخُمره. تئاتر خیابانی با تم شهدای جنگ تحمیلی و ... از جمله بازی های در نظر گرفته شده است.

معاون ورزشی و تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تصریح کرد: ازسوی حوزه اداره همگانی و محلات این سازمان نیز ایستگاه های صبحگاهی و عصرگاهی راه اندازی شده که خانواده ها و به ویژه بانوان می توانند از این ایستگاه ها استفاده کنند که یکی از برنامه های مربوط به ایستگاه های عصرگاهی، اختصاص ورزش اسکیت ویژه دختران و بانوان است که ابتدا به صورت رایگان و درحال حاضر با 40 درصد تخفیف در زمین های اختصاصی شهرداری اصفهان و با حضور مربی برگزار می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: