به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان، معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان  با بیان اینکه این جشنواره به صورت دو سالانه برگزار می شود گفت:علاقه مندان به حضور در این جشنواره تا سی و یکم مردادماه فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. تعداد اثار نسبت به دوسالانه بهتر بوده اما نسبت به دراز مدت جای کار دارد.

 اصغر مختاری با ابراز خرسندی از تعداد آثار ارسالی به یازدهمین جشنواره مطبوعات مکتوب و الکترونیک استان اظهار کرد: این جشنواره مخصوص اصحاب رسانه و‌خبرنگاران است و کسب رتبه در آن می‌تواند به عنوان امتیازی برای هر شخص در سال های بعدی مورد استفاده قرار گیرد.

وی با تاکید بر لزوم واگذاری امور به بخش خصوصی گفت: اجرای یازدهمین جشنواره مطبوعات مکتوب و الکترونیک استان اصفهان به خانه مطبوعات به عنوان تنها تشکل رسمی دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی واگذار شده است.

مختاری شعار امسال جشنواره مطبوعات را رسانه در گام دوم انقلاب عنوان کرد و افزود: دبیرخانه علمی جشنواره مطبوعات در دانشگاه فرهنگ و هنر واقع شده و مدیریت اجرایی این جشنواره نیز بر عهده ریاست این دانشگاه قرار دارد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: