به گزارش خبرگزاری برنا دراصفهان،امیر قلعه نویی پیش از رویایی تیمش با نفت مسجد سلیمان در نشست مطبوعاتی با اشاره به بازی قبلی ایکس با نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: تیم های جنوبی حمله خوبی دارند و در ساختار دفاعی عالی هستند و با آنالیز بزی متوجه شدیم آنها حتی ضربه ای روی دروازه ما نداشته اند.

وی ادامه داد : سپاهان به جایگاه قبلی خود بازگشته و ما هوشمندانه و با قدرت بازی کردیم، تیم های آقای تارتارهمیشه تیم های خوبی بودند و منطقی بازی کردند و برای این که شرایط ما در جدول از آنچه هست بهتر شود باید سه امتیاز کسب کنیم.
سرمربی تیم سپاهان با اشاره به انتظار هایش از هواداران تیم سپاهان گفت: درخواست من از هواداران تیم سپاهان این است که حمایت کنند و با حضور خودشان باعث دلگرمی ما شوند.
قلعه‌ نویی افزود: در بازی فردا تغییراتی ایجاد کرده ایم و بازی خوبی خواهیم داشت و حضور سید حسینی در بازی به ما کمک خواهد کرد.
وی‌ گفت: مربیان و مدیران تیم وقتی تیمشان برنده نمی‌شود هواداران را وارد حواشی کرده و انحراف فکری ایجاد می‌کنند. اما اگر می‌خواهیم فوتبال و فرهنگ و معرفتمان را نشان دهیم باید قشنگی های فوتبال را ببینیم و مردانه بازی کنیم.
سرمربی تیم سپاهان تصریح کرد: فوتبال باید قشنگ تر دیده شود اما در فوتبال ایران خطاهای نمادین زیادی داریم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: