به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ همایش ملی «گام دوم انقلاب اسلامی، رسالت دانشگاه‌ها» به همت بسیج اساتید استان اصفهان و مجتمع دانشگاهی امیرالمؤمنین(ع) و با همکاری دانشگاه اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا، دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه معارف قرآن و عترت، مؤسسه آموزش عالی المهدی و دفتر هم‌اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود.

این همایش علمی با محوریت چهار موضوع «علم و پژوهش»، «معنویت و اخلاق»، «سبک زندگی» و «عدالت و اقتصاد» دو بهمن امسال در اصفهان برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند چکیده آثار و مقالات خود را تا 30 آبان ماه و اصل مقالات را تا 30 آذرماه به دبیرخانه این همایش واقع در دانشگاه امیرالمؤمنین (ع) اصفهان به آدرس اصفهان، بزرگراه وحید دستجردی (خلیج فارس) و یا پست الکترونیک hamayeshgam2@chmail.ir ارسال کنند.

تبیین مبانی فکری مقام معظم رهبری درباره رسالت دانشگاه‌ها، آینده‌پژوهی و تمدن پژوهی برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، نقش معنویت و اخلاق در تربیت دانشجویان در تراز انقلاب اسلامی، نقش اساتید در ارتقای سجایای اخلاقی دانشجویان، نشاط معنوی در محیط‌های دانشگاهی، ابعاد مختلف عدالت آموزشی در دانشگاه‌ها، تبیین شاخصه‌های اقتصاد درون‌زا و نقش اقتصاد مقاومتی در مقابله با تروریسم اقتصادی از جمله موضوعات پیشنهادی این همایش است.

دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های کشور می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی https://baesf.ir/1004/ مراجعه و یا با شماره 03136122856 تماس بگیرند.