به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان، دبیر هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت: مسابقات لیگ دسته دوم بیسبال کشور  به میزبانی باشگاه انتظام اصفهان برگزار خواهد شد که تیم پاورپایپ به عنوان نماینده اصفهان برای صعود به لیگ دسته اول کشور به مصاف تیم طیف تهران خواهد رفت.

وحید باطنی گفت:  تیم پاورپایپ اصفهان از بازیکنان خوب و با تجربه ای همچون عباس رضایی، سعید باطنی، سپهر مشرف جواد و ... بهره می برد که امیدواریم با شکست نماینده تهران سال آینده در لیگ دسته اول حضور یابیم.

وی پیرامون وضعیت هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان بیان داشت: امسال موفقیت های خوبی برای هیات رقم خورده است و ۳ مدال طلا جهانی حاصل تلاش دارت اندازان اصفهانی بوده و تا پایان مهرماه ۹۸، ۷۱ مدال ملی و بین المللی ره آورد ورزشکاران هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان می باشد، هر چند نبود زمین های چمن برخی از رشته های این هیات را به مرز نابودی کشانده است.

 مسئول کمیته بیسبال استان اصفهان نیز گفت: از سال ۱۳۸۹ از طریق برادران باطنی با رشته بسیبال آشنا شدم و چون مدیر بازرگانی شرکت پاورپایپ بودم پس از برگزاری جلساتی تصمیم گرفتیم که به عنوان اسپانسر تیم بیسبال اصفهان را در رقابت های کشوری از صفر تا صد حمایت کنیم.

رضا احمدی ادامه داد: در این پروسه زمانی تا سال ۱۳۹۵ روند خوبی را شاهد بودیم که متاسفانه رئیس انجمن ورزش های کشور دست به تغییر مسئول کمیته بیسبال استان اصفهان زد و به عقیده من پس از تغییر این رشته روند نزولی را طی کرد و از بیسبال تنها نامش در اصفهان باقی ماند.

رضا احمدی با بیان اینکه اواخر سال ۱۳۹۵ شرایط تغییر کرد، گفت: در این زمان تصمیم گرفتیم نه به عنوان حامی مالی بلکه به عنوان باشگاه فرهنگی ورزشی پاورپایپ در رشته بیسبال فعالیت نماییم که خوشبختانه آقایان عظیمی به عنوان هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت با این موضوع موافقت کردند و سال ۱۳۹۷ باشگاه فرهنگی ورزشی پاورپایپ به طور رسمی به ثبت رسید.

مسئول کمیته بیسبال استان اصفهان تصریح کرد: در این مدت مسابقات چهارجانبه بیسبال را برگزار کردیم و تیم را به استان های دیگر اعزام نمودیم و حتی در استان بوشهر با شرکت در مسابقات به کاپ دست یافتیم.

وی با بیان اینکه نیاز به کمک داریم اظهار داشت: شرکت پاورپایپ پا پیش گذاشته و در رشته بیسبال تیمداری می کند اما این تنها برای توسعه این رشته کافی نیست چراکه ما باید از بیرون مورد حمایت قرار گیریم، مهمترین عامل برای توسعه بیسبال زمین تمرین می باشد، شرکت پاورپایپ نیازی به تبلیغ برای ورود به ورزش ندارد بلکه مسئولین این شرکت عشق به ورزش دارند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: