به گزارش خبرگزاری برنا دراصفهان،مسعود تابش درباره محرومیت تماشاگران سپاهان از دیدار خانگی این تیم در مسابقات لیگ برتر والیبال اظهار داشت: در دیدار گذشته بازیکن تیم کاله مازندران حرکت بسیار ناخوشایندی را مقابل هواداران سپاهان انجام داد و باعث تحریک هواداران ما شد.

وی تصریح کرد: با سرمشوق‌های تیم والیبال نیز صحبت می‌کنیم تا این‌گونه حرکات دیگر انجام نشود که باعث ضرر کردن تیم شود. تیم ما برابر شهرداری گنبد از نبود هوادار متضرر شد، اما باید عامل محرک را در محرومیت هواداران‌مان بررسی کنیم و در این موارد انتظار دیگری از فدراسیون والیبال می‌رود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان تصریح کرد: هواداران ما نیز باید بیشتر خود را کنترل کنند، اما معتقدم عامل محرومیت هواداران ما حرکت ناپسند بازیکن ملی‌پوش تیم کاله بود. بازیکنی که ملی‌پوش می‌شود باید برای سایر بازیکنان الگو باشد.

وی به حرکت ناشایست بازیکن تیم شهرداری گنبد در دیدار روز گذشته مقابل سپاهان نیز اشاره و بیان کرد: متاسفانه در این دیدار نیز هومن باقری حرکات ناشایستی از خود نشان داد و مراجع ذی‌ربط باید به این حرکات رسیدگی کنند. متاسفانه پس از دیدار هفته دوم بلافاصله تا اطلاع ثانوی و بدون بررسی علت و حتی برگزاری جلسه کمیته انضباطی هواداران ما را محروم کردند.

تابش خاطرنشان کرد: انتظار داشتیم در مرحله نخست تذکر و یا توبیخی برای باشگاه صادر شود نه اینکه پس از گذشت ۳ ساعت از پایان دیدار هواداران تیم ما را محروم کنند. قطعا اگر دیدار با گنبد با حضور هواداران برگزار می‌شد روند دیگری داشت.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: