به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان، در حکم شهردار اصفهان آمده است: بهبود فرایند‌های حمل و نقل، تقویت، گسترش و نوسازی ناوگان حمل و نقل همگانی، توجه ویژه به هوشمندسازی و استفاده از فناوری‌های نوین، افزایش تعاملات درون و برون سازمانی آن معاونت و همچنین استفاده بهینه از نتایج پژوهش‌های صورت گرفته و ظرفیت‌های کارشناسی و اجرایی موجود در اصفهان به منظور اصلاح و بهبود وضعیت ترافیکی شهر از جمله مأموریت‌های جنابعالی است که می‌بایست نسبت به اجرایی نمودن آن اقدام فرمایید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گرفتن از تجارب خویش در امور اجرایی، تعامل با شهروندان و نیز هم‌اندیشی و همکاری تنگاتنگ و صمیمانه همکاران بتوانید فصل نوینی را در گسترش خدمات زیربنایی در تحقق برنامه‌های توسعه شهری و اهداف راهبردی شهرداری که متضمن منافع و مصالح عامه مردم است، آغاز کرده و اسباب پیشرفت، توسعه و تعالی همه جانبه شهر اصفهان را فراهم آورید.

داریوش امانی، پیش از این معاون حمل و نقل سازمان راهداری کشور بوده است. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان و مدیرکل دفتر حمل و نقل کالا و مرکز مدیریت راه‌های کشور، از دیگر تجارب اوست.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: