به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان،آیت الله سید ابراهیم رئیسی عصر امروز در دیدار با مردم در اصفهان  اظهار کرد:  امروز آن چه در  بیانیه گام دوم انقلاب و بیانیه رهبر معظم انقلاب بیان شد برای همه مسئولان چراغ راه است، موضوع امروز ما در قوه قضائیه اجرای عدالت  است و همگان باید در آن سهیم باشند.

وی در ادامه افزود: امروز نماینده خانواده شهیدان، دانشجویان، استاد دانشگاه، روحانی و نماینده رسانه ها مسائل را می بینند و ناظر هستند و مجموعه این مسائل حس این که در جامعه باید نسبت به دردها دردمند بود، نسبت به دغدغه هه دغدغه مند بود را منعکس می کنند.

رئیس قوه قضائیه گفت:شاخص اصفهان شهدای آن است و برخی افرادی که بعد از جبهه در جبهه ایمان قرار دارند چراغ راه برای همه هستند. هیج زمان نباید شهید و شهادت  در کشور ما کمرنگ شود.

وی تصریح کرد: امروز من به عنوان مسئول این همه اظهارنظرها  به دستگاه قضایی را پشتوانه ای عظیم می دانم که مشوق قضات شجاع برای برخود با مفاسد است و مردم هم برای همراهی با دستگاه قضا  اعلام آمادگی می کنند.

رئیسی در پایان گفت:حضور مردم، توطئه ایجاد ناامنی در کشور توسط بدخواهان و دشمنان را نقش بر آب کرد وکسانی که ایجاد نا امنی کرده و دل زن و بچه مردم را لرزاندند و به اموال عمومی خسارت زدند و شرارت کردند از طریق قانون با همه آن ها برخورد خواهد شد و  به مجازات خواهند رسید.

مطالبات جمعی از نمایندگان مردم در دیدار با رئیسی

 نماینده دانشجویان استان اصفهان  در این دیدار  خواستار تحقق عدالت اجتماعی شدو اظهار کرد: سرمایه اجتماعی طی چهار دهه اخیر به حداقل سطح خود رسیده و باید در این زمینه به صورت جدی ورود کرد.تکریم ارباب رجوع، برخورد جدی با کارمندان و قضات متخلف، وجود سامانه بازخورد از رفتار کارمندان و قضات از دیگر موارد مطرح شده توسط نماینده دانشجویان بود.

همچنین  نماینده خانواده شهدا نیز در این دیدار خواستار بررسی پرونده های طلاق، کاهش آسیب های اجتماعی و رسیدگی به حقوق بازنشستگان شد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: