به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان،حجت الله علی عسگریان اظهار داشت:سامانه ناپایدار تا فردا در استان فعال خواهد بود، بارش سبک برف و باران، مه آلودگی و گاهی وزش باد نسبتا شدید به ویژه در غرب و جنوب استان اصفهان تا روز یکشنبه ادامه دارد.

وی با اشاره به بارندگی‌های ۲۴ ساعت گذشته در سطح استان، افزود: بیشترین بارش برف از سمیرم با ارتفاع ۲۰ سانتی متر، میمه با ارتفاع هشت سانتی متر و علویجه با ارتفاع شش سانتی متر بوده است؛ همچنین در شهرستان‌های نطنز، نایین، فریدونشهر، داران و چادگان نیز ارتفاع برف یک سانتی متر و در ورزنه ۱.۲ میلی متر بارش برف و باران گزارش شده است.

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوای بیشتر مناطق استان در ۲۴ ساعت آینده ۲ تا چهار درجه سردتر می‌شود، گفت: بویین میاندشت با دمای ۱۶ درجه سانتی گراد زیر صفر و چوپانان و خوروبیابانک با دمای ۱۵ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.

علی عسگریان اضافه کرد: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۹ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه صبح فردا به دمای صفر درجه می‌رسد؛ همچنین بارش‌های شب گذشته در این کلانشهر دو دهم میلی متر بوده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: