به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی صبح امروز (یکشنبه) در صد و دهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان در خصوص بازگشایی آب رودخانه زاینده رود اظهار امیدواری کرد که شاهد استمرار جریان رودخانه زاینده رود باشیم.

 این عضو شورا با بیان اینکه در استان اصفهان ارتباط بسیار خوبی را با شورای آموزش و پرورش استان و شهرستان اصفهان داریم، گفت: توسعه ارتباطات را در این زمینه داشته‌ایم و تلاش می‌کنیم چتر هم افزایی و مشورت را بیشتر بر سر شهر اصفهان پهن کنیم تا زمینه ساز همدلی و وحدت برای انجام کارهای بزرگ در شهر باشیم.

وی افزود: در این هفته شاهد حضور قابل توجه مردم در نماز جمعه بودیم، رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه خود بار دیگر اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشیدند. یکی از مواردی که ایشان مورد تاکید قرار دادند حضور حداکثری مردم در انتخابات و حفظ وحدت و همدلی در جامعه بود.

نصر اصفهانی ادامه داد: باید تا فرصت‌ها از دست نرفته نسبت به بازگرداندن افرادی که مورد وثوق جامعه هستند، اما در مرحله اول رای لازم را نیاوردند و صلاحیت آنها احراز نشده است، اقدام شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه امروز لایحه بودجه سال ۹۹ شهرداری اصفهان به شورا ارائه می‌شود، افزود: از فردا به مدت ۱۱ روز این لایحه در کمیسیون‌های مختلف بررسی خواهد شد و قرار است با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بررسی نهایی لایحه بودجه در جلسه ۲۷ بهمن ماه امسال انجام خواهد شد.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: