به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان، حیدر قاسمی تعداد افراد واجد شرایط رای دادن در استان اصفهان را ۳میلیون و ۶۰۳هزار و ۵۳۹ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۱۷۰ هزار و ۴۰۰ نفر برای اولین مرتبه در انتخابات شرکت خواهند کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان تعداد نامزدهای تایید صلاحت شده در استان اصفهان برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را ۳۷۲ نفر اعلام و اظهار کرد: این افراد در ۱۶ حوزه انتخابیه استان به رقابت خواهند پرداخت.

معاون سیاسی و امنیتی و امور اجتماعی استاندار اصفهان با بیان اینکه تمامی زیرساخت‌ها و امکانات برای برگزاری یک انتخابات پرشور آماده است، تصریح کرد: امیدواریم را‌ی‌گیری در ۲۸۳۸ شعبه اخذ رای در استان اصفهان به خوبی انجام شود و مردم بتوانند با آرامش، رای خود را به صندوق بیاندازند.

قاسمی همچنین اعلام کرد: زمان آغاز تبلیغات کاندیداهای انتخاب مجلس شورای اسلامی از ساعت صفر روز ۲۴ بهمن‌ماه آغاز می‌شود و به مدت یک هفته تا ساعت ۸ روز یکم اسفندماه ادامه خواهد داشت و بعد از این زمان، تبلیغات غیر قانونی خواهد بود.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تاریخ دوم اسفندماه ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار خواهد شد.فر واجد شرایط رای دادن در انتخابات مجلس یازدهم هستند

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: