به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان،در یادداشت نادرگیویان پور آمده است:فعالین سازمان های مردم نهاد جوانان استان اصفهان امسال بهاری متفاوت را تجربه می کنند. بهاری که با مبارزه با کرونا در سطح کشور عزیزمان ایران شروع شده است و قبل از آن زمستان را با همت سازمان های مردم نهاد در حوزه های مختلف پشت سر می گذارد.

امسال نوروزی داریم که برای نو شدن بیش از هر سالی و هر زمان دیگری نیاز به همدلی دارد. سازمان های مردم نهاد جوانان در راستای پوشش دادن مشکلات و مسائل اجتماعی و رفع دغدغه های جامعه ی مدنی دور هم جمع میشوند برای نو شدن, تغییر و آفرینش شرایطی بهتر برای جوامع انسانی.در کشور ما هم جوانانی وجود دارند که خوشبختانه با ظرفیت های فوق العاده فکری و توان بسیار بالای جسمی در همه ی عرصه ها ورود کردند. سال ها بود که نیروی انسانی مدبر و توانمند مورد توجه قرار نمی گرفت, اما امروزه توانستیم از توانمندی های منابع انسانی که واقعا سرمایه های بزرگی هستند برای کشور ما و این سرمایه ها میتوانند ظرفیت های اجتماعی,فرهنگی, اقتصادی و ارتباطی در سطح ملی و فراملی را توسعه دهند در اختیار داشته باشند.

سازمان های مردم نهاد جوانان استان اصفهان با نگاه پیشرفت و با تدوین چشم اندازهای موفق برای رفع نیازهای بزرگ و البته متشکل از موضوعات ریز در کنار هم تلاش می  کنند تا مسائل و نیازهای روز کشور را حل بکنند.

در ادامه این پیام آمده است:انتهای سال گذشته حرکت تاریخ ساز توسط سازمان های مردم نهاد جوانان استان اصفهان ایجاد شد و آن هم همدلی و مشارکت جویی از تمام اقشار برای مبارزه با کرونا بود ودعوت از هیات های مذهبی, گروههای بسیجی,گروههای ورزشی, باشگاه ها,خیرین,موسسات مردم نهاد و همه  فعالین اجتماعی دغدغه مند برای پیوستن به پویش همدلی شکل گرفت. انتهای سالی که شروعی بود برای آغاز نو شدنی در سال۱۳۹۸ با همبستگی و تعامل بیشتر با جلوگیری از موازی کاری و کمتر دیده شدن مشکلات جزئی وقتی که ما بتوانیم تک تک مان و تک تک سازمان هامان و افکارمان را در یک مسیر همسو کنیم نتیجه ای در پی خواهد داشت که انقلابی در حوزه ی رشد اجتماعی و سواد مردمی اتفاق می افتد. بزرگترین پتانسیل این کشور نیروی انسانی و جوان و دغدغه مند با تواناهای علمی, تخصصی و تجربه گسترده است. امسال یه همت تلاش این سازمان های مردم نهاد نه تنها از معبر بیماری کرونا گذر کردیم,بلکه ده ها حوادث و مشکلات را به همت و تلاش و استمرار فعالیت های خیرخواهانه و بشر دوستانه و بدون وابستگی به هیچ جریان سیاسی در کشور پوشش دادیم. سازمان های مردم نهادی که از اصفهان به دیگر استان های کشور برای کمک به سیل در سیستان و بلوچستان,خوزستان,لرستان,گلستان شتافتند.

برای زلزله به کرمانشاه رفته اند و در همه حال کمک حال مردم بوده اند. سازمان های مردم نهاد جوانی که با پتانسیل‌های تخصصی خودشان در موضوعات خاص ورود کرده اند, آلام بشری را کاهش داده اند و با همفکری به رفع نیازهای لحظه ای در مناطق مختلف تلاش کرده اند. امروز سال جدیدی را در پیش داریم و نوروز جدیدی که افتخاری است بگوئیم سازمان های مردم نهاد جوانان استان اصفهان قطعا گام های بزرگی را برای گام دوم انقلاب و تحقق اهداف کلان کشور ایجاد خواهند کرد.

با همت یک جریان مردمی و با توکل بر آنچه که مسیر تعالی و رشد انسانیت است سال ۹۹ را سال فعالیتهای متفکرانه در نظر میگیریم و با تقسیم فعالیت ها و برنامه ریزی قوی و با نگاه به رشد اقتصادی,فرهنگی و اجتماعی از ظرفیت‌های تک تک جوانانمان در دور ترین روستاها در پهناورترین شهرستان ها در بلند ترین ارتفاعات استان چهار فصل اصفهان تا مرکز زیبای استان اصفهان بهره میبریم و همه ی جوانان را دعوت میکنیم به  پیوستن و مشارکت در قالب فعالیت های مدنی .جا دارد من تشکر کنم از تمامی نهاد ها و دستگاهایی که در ان روزهای واپسین و در این ساعات آغازین در سال گذشته و سال پیش رو تلاش کردند تا حداکثر توان نیروی خلاق و پتانسیل های جوانان با ایده های بزرگ شان را تحقق بدهند و در آینده تداوم افکار و روحیه ی جهادی برای انقلابی در فضای فکری در جهت عمل و پیوستن به اصول انسانیت با قدرت ادامه خواهیم داد و با صلابت پرچم استانمان را بر زیر ولای مدیریت کلان کشور به احتزار خواهیم آورد. امیدواریم هرروز ظرفیت های جوانان و ایده های خلاقانه و فکرهای بزرگی که دنیا را میتواند تسخیر کند مورد توجه قرار بگیرد. اقتصاد به دست این نوجوانان و جوانان در عرصه های فضای مجازی محقق خواهد شد. در فضای فیزیکی و کالبدی, نوآوریها,مدیریت ها,برنامه ریزیها و سیاست گذاری های خوب و موثر به دست افرادی در سال جدید رقم خواهد خورد, که نگاه اجتماعی و منافع جمعی را در اولویت برنامه هایشان خواهند داشت.

سال نو را به همه جوانان کشورمان که در این مرز و بوم تلاش می کنند و از هوای این دنیای بزرگ تنفس میکنند تبریک میگوییم و نوروز را برای تمام انسان های جهان روزی برای صلح و رخت کندن از خاطره های ناخوش میدانیم که به زودی بهترین اتفاق های الهی در انتظار ما خواهد بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: