به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ محمد حسین عبدالهی گفت: واحدهای تجاری و اداری اصفهان سیتی سنتر به غیر از فروشگاه هایپر از تاریخ 26 اسفند تعطیل شده، اما به محض بر طرف شدن حساسیت ها و نگرانی ها از شیوع بیماری کرونا مجموعه کار خود را طبق روال روزهای عادی شروع خواهد کرد و آن را از طریق مراجع مختلف به اطلاع شهروندان خواهد رساند.

وی در ادامه با تشکر از همراهی شهروندان همچنین به شایعاتی مبنی بر اختصاص پارکینگ مجموعه به نگهداری از بیماران مبتلا به کرونا اشاره کرد و گفت این اخبار صحت ندارند و تصاویر پخش شده در فضای مجازی مربوط به این مجموعه نیست. از این رو از شهروندان خواست که اخبار مجموعه اصفهان سیتی سنتر را تنها از خبرگزاری ها و سایت های مورد تایید پیگیری کنند.

محمد حسین عبدالهی در پایان گفت اگر چه شیوع ویروس کرونا دشواری های زیادی را در روزهای پایانی سال جاری برای مردم ایجاد کرده، اما از آن جایی که حلول سال نو و بهار پرطراوت یکی از نشانه های قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد، این تازه شدن را به فال نیک می گیریم و سالی سرشار از برکت، سلامتی و تندرستی را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شهروندان خواستاریم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: