به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری برنا؛ اخبار پر بازدید گروه اقتصادی خبرگزاری برنا را بخوانید:

نایب رئیس اتحادیه مشاورین املاک:

افزایش اجاره بها بیش از ۲۵ درصد غیرقانونی است/ بنگاه‌های مسکن سرپیچی کنند، پلمپ می‌شوند/ مستاجران می‌توانند از موجران شکایت کنند

نایب رئیس اول اتحادیه مشاورین املاک سقف تعیین شده در ستاد ملی کرونا برای افزایش اجاره بها را قانونی و از همین امروز لازم‌الاجرا دانست و تاکید کرد: اگر مشاور املاکی این مصوبه را رعایت نکند پلمپ خواهد شد و مستاجران می‌توانند از موجرانی که اجاره‌بها را بیش از حد مجاز افزایش داده‌اند شکایت کنند.


///

در گفتگو با برنا مطرح شد؛

گزارش نماینده مردم تهران از بازدید از مناطق شهر ری

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گزارش بازدید از مناطق شهر ری را ارائه داد.


///

معاون وزیر نفت در امور گاز:

صادرات گاز در سال گذشته جهش 26 درصدی داشت

معاون وزیر نفت در امور گاز گفت: صادرات گاز ایران در سال ۹۸ با ثبت جهشی ۲۶ درصدی، حدود ۳.۶ میلیارد مترمکعب افزایش یافته است.


///

اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی:

فروش مرغ گران تر از 15هزار تومان تخلف است/ برخورد با متخلفان

اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: بر اساس تصویب کارگروه تنظیم بازار قیمت فروش هر کیلوگرم مرغ ۱۵ هزار تومان است و واحد های متخلف با برخورد قاطع بازرسان مواجه خواهند شد.


///

بورس امروز 9 تیر 99/ حرکت کوتاه‌مدت اصلاحی بورس

بازار بورس امروز پس از افزایش عرضه‌ها در راند پایانی معاملات دیروز با کاهش همراه شد، اما این افت در معاملات همین روز تا حدودی جبران شد.


///

توضیحات وزارت نفت درباره رای دیوان داوری

اداره کل روابط عمومی وزارت نفت طی اطلاعیه‌ای توضیحاتی درباره اعلام نتیجه دیوان داوری بین‌المللی در خصوص اختلاف بین شرکت‌های ملی گاز ایران و ترکمن گاز ارائه کرد.


///

توضیح سازمان بنادر درباره توقف لنج های ایرانی در امارات

یک مقام مسئول درباره دلیل بازگرداندن لنج‌های ایرانی از بندر امارات گفت: اگر امارات این لنج‌ها را نپذیرفته و به کشور بازگردانده به این دلیل است که لنج داران دستورالعمل‌ ها را رعایت نکرده اند.


///

بانک مرکزی اعلام کرد؛

6.2 میلیارد یورو ارز تامین شد

براساس گزارش‌های دریافتی از سامانه نیما، از ابتدای سال جاری تا روز گذشته حدود ۶.۲ میلیارد یورو برای واردات انواع کالاها تأمین ارز شده است.


///

نرخ ارز نیمایی امروز 9 تیر 99 + جدول

قیمت میانگین هفتگی فروش دلار نیمایی در معاملات امروز 38 تومان افزایش یافت.


///

قیمت نفت امروز 9 تیر 99/ نفت هفته را با کاهش آغاز کرد

قیمت نفت، دوشنبه و با بازگشایی بازارهای جهانی به دلیل افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایالات متحده و دیگر نقاط جهان که کشورها را به سمت برقراری دوباره مقررات منع آمد و شد مجبور کرده است که می تواند به تقاضای سوخت لطمه بزند، با کاهش روبه‌رو شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: