به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، وبسایت ماشین3 پلتفرمی تخصصی در زمینه ارائه اطلاعات مرتبط با حوزه های مختلف صنعت خودرو است که در کنار آن امکان ارائه مشاوره خرید و فروش خودرو را نیز برای مخاطبان خود فراهم می‌کند. سوییچ نیز پلتفرمی آنلاین در زمینه ارائه خدمات صفر تا صد خرید و فروش نقد و اقساطی خودرو، از مرحله کارشناسی سلامت خودرو تا انجام امور حقوقی، پلاک و حتی آماده سازی خودرو برای تحویل به مالک بعدی است.

مدیران شرکت سوییچ معتقدند مهم ترین مزیت انجام معاملات خودرو از طریق این پلتفرم، انجام آنلاین حداکثری فرآیند خرید و فروش خودرو و نیاز به حداقل مراجعه حضوری برای تکمیل مراحل معامله است. عمده کارهای لازم برای انجام معامله از جزئی ترین امور مانند شست و شو و عکاسی برای ایجاد آگهی تا هماهنگی های حقوقی انتقال سند و پالک، توسط کارشناسان شرکت سوییچ انجام می شود.

این قرارداد همکاری نه تنها به منزله تایید کیفیت ارائه خدمات تخصصی خودرو در هر دو پلتفرم توسط متولیان این دو برند است، بلکه به تسهیل انجام فرآیند خرید و فروش خودرو برای مخاطبان وبسایت ماشین3 با هدایت آنها به پلتفرم کامل سوییچ نیز کمک می کند.

میثم شفیق، مدیر عامل شرکت سوییچ در خصوص اهمیت خدمات آنلاین تخصصی خودرو، گفت: با توجه به افزایش روزافزون قیمت خودرو و نوسانات شدید قیمتی در مدت اخیر، خودرو به نوعی کالای سرمایه ای به حساب می آید و همین امر، خرید و فروش خودرو کارکرده را به یکی از کارهای پرچالش تبدیل کرده است. به همین دلیل وجود مرجعی برای ارائه مشاوره با کیفیت و تضمینی در زمینه معاملات این محصول اهمیت بالایی دارد تا بتوان با تصمیم درست، خرید و فروشی مطمئن و کم ریسک را انجام داد.

 از طرفی به تدریج و با پیشرفت تکنولوژی، انجام اکثر امور به سمت دیجیتالی شدن پیش می رود و خرید و فروش خودرو نباید از این قائله عقب بماند. مثال در بحران اخیر ناشی از کرونا و محدودیت های تردد، مزیت انجام آنلاین حداکثر بخش‌های فرآیند معامله خودرو، به وضوح حس می شود.  

همچنین نوید نکووقت، مدیرعامل وبسایت ماشین3 اظهار داشت: تا امروز تلاش ما فراهم کردن وبسایتی جامع در زمینه اطلاعات خودرو بود. اما اکنون با آغاز این همکاری قصد داریم با تکیه بر تجربه عملی مدیران پلتفرم سوییچ در زمینه ارائه خدمات خرید و فروش خودر، مخاطبان را در انتخاب مجاری درست برای تکمیل فرآیند معامله خودرو یاری کنیم. با توجه به تضمین صحت و کیفیت ارائه خدمات در پلتفرم سوییچ، مخاطبان ما می توانند با خیال راحت، پس از کسب اطلاعات مورد نیاز از وبسایت ماشین3 ،از طریق کارشناسان سوییچ برای انجام خرید و فروشی کم ریسک و مطمئن اقدام کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: