به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، مجید باقری، قایم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش، با بیان این که ثبت نام در این طرح از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز می‌شود، گفت: به ثبت نام کنندگان در این طرح مشارکت در تولید بسته به نوع خودرو ۶ تا ۶ و نیم درصد سود مشارکت اختصاص می‌یابد.

وی اضافه کرد: در این طرح ۴ محصول پیش فروش می‌شود که ۲ محصول از خانواده کوئیک و ۲ محصول از خانواده وانت ۱۵۱ است که این خودرو‌ها شهریور و مهر ۱۴۰۰ به مشتریان تحویل می‌شود.

قائم مقام مدیر عامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش با بیان این که در طرح قبلی, ۱۲ هزار خودرو برندگان خود را شناخت، گفت: در این طرح هم قرار است ۸ هزار خودرو به فروش برسد که علاقمندان می‌توانند با ورود به سایت گروه خودرو سازی سایپا ثبت نام و خودروی خود را انتخاب کنند.

باقری افزود: ثبت نام در این طرح از ساعت ۱۰ صبح به مدت ۷۲ ساعت ادامه دارد و قرعه کشی آن نیز شنبه هفته آینده انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: در این طرح هم مانند طرح‌های قبلی محدودیت‌هایی مانند کد ملی، پلاک جاری و نداشتن خرید در بازه‌های زمانی گذشته کنترل می‌شود.

قائم مقام مدیر عامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش با بیان این که از شهریور امسال تحویل ۱۸ محصول سایپا به روز می‌شود، گفت: در این طرح هم خودرو‌ها در بازه زمانی تعهد شده به مشتریان تحویل خواهد شد و بنا داریم پس از آن تحویل خودرو‌ها به روز باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: