به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری برنا؛ اخبار پر بازدید گروه اقتصادی خبرگزاری برنا را بخوانید:

بومی سازی هگزان در پالایشگاه شازند اراک از خروج ۳۰ میلیون یورو ارز جلوگیری می‌کند؛

تحریم و رابطه پارادوکسیکال با صنعت پالایش نفت

مهندسان و کارشناسان صنعت پالایش کشور به هیچ وجه، تحت تاثیر واژه تحریم قرار نمی‌گیرند و به قولی صنعت پالایش کشور و تحریم، مفاهیمی پارادوکسیکال هستند.

///

در سال جهش تولید اتفاق افتاد؛

گذر ظرفیت روزانه تولید گاز از مرز یک میلیارد متر مکعب

آمارهای شرکت ملی گاز ایران نشان می‌دهد که در سالی که از سوی مقام معظم رهبری، به سال «جهش تولید» نام گذاری شده است، به همت مدیران و کارکنان جهادگر صنعت گاز در شرایط تحریم ظالمانه دشمنان، ضمن ثبت جهش 2.2 درصدی تولید گاز در سه ماه نخست امسال، ظرفیت پالایش گاز کشور هم از مرز یک میلیارد مترمکعب در روز عبور کرد.

///

با تلاش دولت تدبیر و امید صورت گرفت؛

تداوم تامین کالاهای اساسی زیر سایه تحریم و کرونا/ کاهش ۱۰ قلم کالا

عرضه کالاهای اساسی با قیمت مناسب از اهداف مهم دولت در راستای حمایت از قدرت خرید مردم بوده است، هر چند این مهم به دلیل تحریم های، مشکلات بروز بیماری کووید - ۱۹ و برخی چالش های ساختاری در نظام توزیع با مشکلاتی همراه شد، اما دولت در تلاش است با برنامه ریزی و تقویت نظارت، کالاهای اساسی را با قیمت مناسب تامین کند.

///

رشد تولید 22 محصول صنعتی در سه ماه اول سال 99

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: حدود 3 هزار واحد منتخب اصلی فعال صنعت و معدن بطور منظم تولیداتشان پایش و رصد می شود.

///

ارز صرافی ملی 12 مرداد 99/ افزایش 200 تومانی نرخ فروش دلار

نرخ فروش دلار در صرافی ملی امروز با افزایش 200 تومانی همراه بود.

///

امروز؛

قرعه کشی مرحله دوم فروش فوق العاده ایران خودرو برگزار می‌شود

قرعه کشی مرحله دوم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با حضور نهادهای نظارتی، امروز یکشنبه 12 مردادماه ساعت 14 در سالن همایش های شرکت ساپکو برگزار می شود.

///

بورس امروز 12 مرداد 99/ شاخص 2 میلیونی شد

بازار بورس در ادامه مسیر صعودی روز گذشته خود امروز نیز با افزایشی قابل توجه همراه شد و شاخص کل را به بالای 2 میلیون واحد رساند.

///

حمایت از تولید توسط دولت با پشتیبانی از بورس

دولت در ماه‌های گذشته با همه توان از بازار بورس حمایت کرده است و با تاکید بر عرضه شرکت‌ها در بورس و فروش صندوق‌های ETF و آزادسازی سهام عدالت، قصد دارد که این بازار را به مقصد اصلی سرمایه‌گذاری در کشور تبدیل کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: