به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری برنا، شاخص کل بورس در معاملات صبح امروز با بیش از 24 هزار واحد کاهش به عدد یک میلیون و 311 هزار واحدی رسید.

شاخص کل هم وزن نیز با حدود 3 هزار واحد کاهش به عدد 381 هزار واحدی رسید.

بازار در حالی امروز با ریزش همراه شد که در معاملات روز گذشته تحرکاتی را شاهد بودیم، اما در معاملات امروز فعالان بازار به جای استفاده از فرصت ها برای ورود، اقدام به خروج سرمایه کردند.

کارشناسان بر این باورند که امیدواری معامله گران به پایین ترین حد خود رسیده است و همین مساله نیز موجب می شود که سرمایه گذاران از هر فرصتی برای خروج پول استفاده کنند.

علاوه بر این برآوردها نشان می دهد که بازار از خطوط حمایتی مهمی عبور کرده است و این می تواند به معنای ناتوانی سهامداران عمده در جمع آوری صفوف فروش سهم ها باشد.

در این میان نزدیک شدن به نتایج انتخابات آمریکا نیز تنش ها را در بازار بیشتر می کند و معامله گران در انتظارند تا ببیند چه کسی بر کرسی ریاست جمهوری آمریکا می نشیند.

با این وجود در معاملات امروز نیز تحرکاتی در بازار رخ داد که در صورت حمایت شدن می تواند بازار را از این حالت عبور داده و وارد فاز مثبت کند.

از این رو سهام داران باید در چنین وضعیتی آرامش خود را حفظ کنند و همین مساله موجب خواهد شد که تحرکات مثبت بازار به تثبیت سهام مختلف منجر شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: