به گزارش برنا به نقل سازمان امور مالیاتی،«جهانشاه ارزانی بیرگآنی» مدیر کل امور مالیاتی خوزستان در خصوص تعداد پرونده های بررسی شده تراکنش های مشکوک بانکی گفت: در بررسی های بعمل آمده پرونده اشخاص حقوقی و اشخاص حقیقی در حوزه های بازرگانان و ترخیص کاران، پزشکان، نمایشگاه های اتومبیل، آهن فروشان، طلا و جواهرات، صنایع چوب و MDF و سایر صنوف دیگر مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: کلیه تراکنش های بانکی مشکوک در صنوف مختلف زیر ذره بین نظام مالیاتی کشور بوده و این تراکنش های مشکوک در اولویت رسیدگی هستند.

ارزانی بیرگآنی با اشاره به نقش و اهمیت فرهنگ مالیاتی در افزایش وصول و درآمدهای مالیاتی کشور گفت: ترویج فرهنگ مالیاتی منجر به رشد و توسعه کشور خواهد شد و از کلیه صنوف و مشاغل انتظار می رود در تکالیف مالیاتی خود کوشا باشند‌.

وی در پایان افزود: مؤدیان مالیاتی می توانند با مراجعه به سایت سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی www.intamedia.ir از آخرین بخشنامه ها و دستورالعمل های مالیاتی و تکالیف قانونی خود آگاهی پیدا نمایند. همچنین شماره تلفن مرکز ارتباط مردمی 1526 و شماره پیامک 300072287 روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی خوزستان آماده دریافت انتقادات ، پیشنهادات ، گزارش فرار مالیاتی و پاسخگویی به هرگونه سوال و ابهام می باشد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: