مردم همچنان از تردد در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری کنند

شرکت مدیریت منابع آب ایران اعلام کرد: باتوجه‌به گسترش بارندگی‌ها، شهروندان از اتراق و تردد در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری برنا، در پی هشدار سطح نارنجی اداره کل هواشناسی استان تهران مبنی بر رشد ابرهای همرفتی و گسترش بارندگی‌ها در استان‌های تهران و البرز و احتمال بالا آمدن ناگهانی آب رودخانه‌ها و ‌وقوع ‌سیلاب، شهروندان و گردشگران هشدارها را جدی گرفته و از اتراق و تردد در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری کنند.

بر اساس هشدار سطح نارنجی اداره کل هواشناسی استان تهران در خصوص رشد ابرهای همرفتی و تداوم و گسترش بارندگی‌ها، طی روزهای یکشنـبه (۹ مرداد ماه) تا چهارشنبه (۱۲ مرداد ماه) در استان‌های تهران و البرز، رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید و در نواحی مستعد تگرگ، خیزش گردوخاک پیش‌بینی شده است که احتمال آب‌گرفتگی معابر و جاری شدن روان‌آب به شکل محلی و محدود و احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب و سیلابی شدن رودخانه‌های فصلی وجود خواهد داشت.

بر این اساس، شهروندان و گردشگران هشدارها را جدی گرفته و همچنان از هرگونه تردد، استقرار و اتراق در حاشیه رودخانه‌ها، مسیل‌ها، دریاچه سدها و دیگر تأسیسات آبی پرخطر جداً خودداری کنند تا شاهد بروز حوادث ناگوار نباشیم.

انتهای پیام/

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اقتصادی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اقتصادی

    اخبار برگزیده