مجوز صادرات ۴۰۰ هزار رأس دام زنده صادر شد

مجوز صادرات ۴۰۰ هزار رأس دام زنده صادر شد

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: در حال حاضر مجوز قرنطینه بیش از ۴۰۰ هزار راس دام صادر شده است که بعد از انجام مراحل دامپزشکی صادرات در روزهای آینده انجام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری برنا، عباس پاپی‌زاده رئیس سازمان امور عشایر ایران در همایش تکریم شبانان و گله‌داران در استان خوزستان افزود: نگاه خوب دولت سیزدهم باعث شد در سال ۱۴۰۱ تصمیمات خوبی در بودجه عشایر گرفته شود که اثرات آن را می‌بینیم.

وی افزود: در بودجه عمرانی، بودجه راه و آب عشایر کشور رشد چشمگیری را شاهد هستیم به طوری که در بعضی از ردیف‌های بودجه تا ۸ هزار درصد رشد به دست آمده است.

رئیس سازمان امور عشایر ایران خاطرنشان کرد: در بحث بودجه و اعتبارات استان خوزستان هم اعتبارات ملی که در گذشته به استان برای تامین آب شرب مورد نیاز، مرمت و احداث راه پرداخت می‌شد تا ۱۰ برابر برای سال ۱۴۰۱ افزایش یافته است.

وی یکی دیگر از اقداماتی که سال گذشته انجام و امسال نیز تکرار شد را صادرات دام عشایر دانست که اثر آن در معیشت عشایر قابل مشاهده است.

پاپی‌زاده تصریح کرد: امسال هم مجوز صادرات دام صادر شده و در حال حاضر مجوز قرنطینه بیش از ۴۰۰ هزار راس دام صادر شده که بعد از انجام مراحل دامپزشکی صادرات در روزهای آینده انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

  نظر شما

  • رحیم پورعباس

   انشاالله ماشاالله کی این اتفاق میوفته یا صادرات دام هم مثل حرفهای دیگرتون چرنده

  • ناشناس

   دروغ پشت دروغ

  • دامدار بخت برگشته

   دیگه دامداران همه ورشکسته شدن،روزگارمون بخاطر نهاده های گران و نبود علوفه و قیمت پایین دام سیاه شد رفت،به خاک سیاه نشستیم از دست وزیر جهاد،یکسال هست میخواد دام صادر کنه همش داره دامداران رو رو انگشت میچرخونه

  پربیننده‌ترین اخبار اقتصادی

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار اقتصادی

  اخبار برگزیده