برخلاف جهش قیمت دلار، قیمت طلا افت کرد

برخلاف جهش قیمت دلار، قیمت طلا افت کرد

در بازار متشکل ارزی هم قیمت دلار امرز یک کانال بالا رفت و به 32 هزار تومان رسید. هر برگ اسکناس آمریکایی در بازار مذکور ظهر امروز تا سطح 32 هزار و 300 تومان بالا رفت.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ بازار ارز تهران در دومین روز آذر 1401 برخلاف روز گذشته مسیر رشد را دنبال کرد. اسکناس آمریکایی در تهران امروز یک کانال بالا رفت.

با این حال بررسی هسته مرکزی بازار در روزهای گذشته نشان می دهد که نرخ دلار در چند وقت اخیر در یک محدوده خاص معامله شده است.

بازیگران کاهشی باور دارند که اقدامات بازارساز مبنی بر فروش اوراق ارزی و افزایش عرضه ارز توانسته است که تا حدی از قدرت نیروهای افزایشی بکاهد.

امروز نرخ دلار در بازار هرات نسبت به عصر روز قبل رنج بود و در سلیمانیه کاهشی بود . 

صعود قیمت دلار در صرافی ملی 

نرخ دلار رسمی امروز هم مانند روزهای گذشته صعودی بود. صرافی ملی امروز قیمت دلار را اعلام کرد. بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا 30 هزار و 646 تومان(سی هزار و ششصد و چهل و شش تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا  30 هزار و 954 تومان  (سی هزار ونهصد و پنجاه و چهار تومان) بود. 

ورود دلار متشکل به کانال 32 هزار/ دلارتوافقی پایین آمد 

در بازار متشکل ارزی هم قیمت دلار امرز یک کانال بالا رفت و به 32 هزار تومان رسید. هر برگ اسکناس آمریکایی در بازار مذکور ظهر امروز تا سطح 32 هزار و 300 تومان بالا رفت. نرخ دلار متشکل روز گذشته در محدوده 31 هزار و 380 تومان به فروش رسیده بود.

نرخ دلار توافقی هم امروز اندکی پایین تر از نرخ روز گذشته معامله شد. قمت دلار توافقی امروز 33 هزار و 498 تومان بود .

قیمت طلا و سکه چقدر شد ؟ 

قیمت اونس طلا امروز در محدوده 1742 دلار معامله شد.این قیمت در مقایسه با روز قبل نوسان صعودی محدودی را نشان می دهد . در بازار داخلی ایران هم قیمت طلا 18 عیار امروز تقریبا 5 هزار و 300 تومان  افت کرد و بر روی 1 میلیون و 496 هزار تومان قرار گرفت.

قیمت سکه امامی امروز با 16 میلیون و 405 هزار تومان معامله شد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اقتصادی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اقتصادی

    اخبار برگزیده