معاون فناوری اطلاعات بانک دی بانوی برگزیده اکوسیستم صنایع بانکی، پرداخت و فناوری شد

معاون فناوری اطلاعات بانک دی بانوی برگزیده اکوسیستم صنایع بانکی، پرداخت و فناوری شد

نوش‌آفرین مومن واقفی، معاون فناوری اطلاعات بانک دی به عنوان بانوی برگزیده اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از بانک دی؛ در هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران که با حضور مسئولین کشور، شرکت‌ها، بانک‌ها و مدیران صنعت مالی کشور آغاز به کار کرد، نوش‌آفرین مومن واقفی، معاون فناوری اطلاعات بانک دی، در بخش دو بانوی برگزیده، در میان 10 نامزد، به عنوان بانوی برگزیده اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری انتخاب شد.

در این نمایشگاه که به عنوان یک نمایشگاه تخصصی b2b و b2g در حوزه فناوری‌های مالی به صورت سالانه توسط مرکز فابا برگزار می‌شود، در بخش چهره‌های ماندگار بیش از 20 نامزد، در بخش مدیران موثر بیش از 25 نامزد، در بخش فناوران ممتاز 18 نامزد و در بخش دو بانوی برگزیده نیز 10 نامزد معرفی شده بودند که از این میان دو چهره از مدیران پیشکسوت بانک‌ها، دو مدیر موفق و موثر صنعت بانکداری و پرداخت، دو فناور ممتاز از میان متخصصان و دو بانوی برگزیده اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری انتخاب شدند.

گفتنی است این نمایشگاه 26 الی 28 دی‌ماه 1401 در محل آفرینش‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آماده حضور بازدیدکنندگان است.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اقتصادی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اقتصادی

    اخبار برگزیده