۱۷.۹ میلیارد دلار توکن XRP قرار است در سال ۲۰۲۳ آنلاک شود

17.9 میلیارد دلار توکن XRP قرار است در سال 2023 آنلاک شود

گزارش سالانه Token Unlocks در سال 2022 XRP را به عنوان توکن با بالاترین پتانسیل باز کردن قفل در سال 2023 برجسته می کند. با 17.9 میلیارد دلار توکن که قرار است وارد بازار شود، XRP بیش از چهار برابر توکن های رتبه بعدی یعنی Filecoin را باز می کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری برنا؛ گزارش سالانه Token Unlocks در سال 2022 XRP را به عنوان توکن با بالاترین پتانسیل باز کردن قفل در سال 2023 برجسته می کند. با 17.9 میلیارد دلار توکن که قرار است وارد بازار شود، XRP بیش از چهار برابر توکن های رتبه بعدی یعنی Filecoin را باز می کند.

طبق گزارش روزنامه‌نگار رمزارز چینی Collin Wu، Filecoin انتظار دارد امسال 4.9 میلیارد دلار توکن را باز کند و به چندین آنلاک برنامه‌ریزی شده دیگر اضافه کند. گزارش وو واکنش‌هایی را در میان دنبال‌کنندگان توییتر او به همراه داشت، زیرا کاربران این سوال را مطرح کردند که هجوم توکن‌ها می‌تواند چه تاثیری بر بازار داشته باشد.

از جمله توکن های ذکر شده در گزارش می توان به Optimism 3.7 میلیارد دلار، Chainlink 2.9 میلیارد دلار، BitDAO 2.5 میلیارد دلار، ApeCoin 2.3 میلیارد دلار اشاره کرد. سایر موارد عبارتند از STEPN $1.4 میلیارد، Hedera $1 میلیارد، Axie Infinity $1 میلیارد، dYdX $0.9 میلیارد، و بسیاری دیگر.

بازگشایی توکن، که در غیر این صورت به عنوان زمان‌بندی واگذاری شناخته می‌شود، یک جنبه از پیش تعیین‌شده و اساسی از توکنومیک هر پروژه بلاک چین است. این شبیه به انتشار سهام از طریق عرضه اولیه اولیه (IPOs)، یا دوره های قفل در بازار سهام است.

در طول بازگشایی توکن، یک پروژه توکن های قفل شده قبلی را در یک دوره از پیش تعیین شده در بازار منتشر می کند. هدف همراستایی انگیزه ها بین سازندگان پروژه، سرمایه گذاران و کاربران است.

واکنش‌های پس از گزارش Wu عمدتاً از جانب کاربرانی بود که گمان می‌کردند هجوم قریب‌الوقوع توکن‌های جدید می‌تواند FUD در بازار ایجاد کند. برخی صحت آن را با دانش خود در مورد برخی از پروژه ها مقایسه کرده اند.

ارزش تخمینی تجمعی توکن‌هایی که انتظار می‌رود از طریق فرآیند باز کردن توکن معرفی شوند، 102 میلیارد دلار است. این حجمی است که می تواند تاثیر قابل توجهی بر بازار داشته باشد.

افزایش عرضه همانطور که می دانیم در صورت اعمال اصول اقتصادی باعث کاهش ارزش بازار می شود. با این حال، نگرانی کاربران تأثیر احساساتی است که ممکن است بر بازار ارزهای دیجیتال شکننده داشته باشد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اقتصادی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اقتصادی

    اخبار برگزیده