بابایی کارنامی: حداکثر تغییر لایحه بودجه توسط مجلس ۵ درصد است/ هدف اصلی بودجه ۱۴۰۲ بهبود رفاه و معیشت مردم است

بابایی کارنامی: حداکثر تغییر لایحه بودجه توسط مجلس 5 درصد است/ هدف اصلی بودجه 1402 بهبود رفاه و معیشت مردم است

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با تاکید بر اینکه هدف اصلی دولت در بودجه سال‌آینده افزایش معیشت و رفاه زندگی مردم است گفت: نهایت تغییراتی که مجلس می تواند در لایحه بودجه 1402 بدهد 5 درصد است.

علی بابایی کارنامی عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری برنا، درباره میزان افزایش حقوق کارمندان در بودجه سال‌آینده؛ اظهار کرد: درصد افزایش حقوق کارمندان در بودجه سال‌آینده بین 15 تا 25 درصد بوده و پایه حقوق هم 7 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در بودجه سال‌آینده تاکیدات ویژه‌ای برای رسیدگی و رایگان شدن خدمات بهداشتی مناطق محروم و سه دهک اول جامعه که جزء کم درآمدها محسوب می‌شوند و در لایحه بودجه سال آینده دولت وزارت بهداشت ۱۰۷ درصد افزایش بودجه داشته و توجه به پزشک خانواده و تامین داروی مورد نیاز از اولویت‌های بخش بهداشت و درمان در سال آینده است.

علی بابایی کارنامی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس

بابایی کارنامی درباره امکان کمبود بودجه سال‌آینده گفت: یک جدولی طراحی شده که اگر دستگاها و نهادهای مروبوطه طبق جدول پیش‌بینی شده روندشان ادامه دهند قطعا با کمبود بودجه مواجه نخواهیم شد و اگر دچار کمبود بودجه شویم منابع مربوطه پا به میدان خواهند گذاشت.

عضو کمیسیون بودجه در پایان گفت: هدف اصلی دولت در بودجه سال‌آینده افزایش معیشت و رفاه زندگی مردم است و بودجه سال‌آینده شامل دستخوش تغییرات 5 درصدی از سوی مجلس بود که به نظر می‌رسد بودجه به تحقق برسد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اقتصادی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اقتصادی

    اخبار برگزیده