بنیانگذار رمز ارز جهانی هشت افت احتمالی ۱۹.۷ هزار دلاری بیت کوین را پیش بینی کرد

بنیانگذار رمز ارز جهانی هشت افت احتمالی 19.7 هزار دلاری بیت کوین را پیش بینی کرد

مدیر عامل و بنیانگذار رمز ارز جهانی هشت، مایکل ون دی پوپ، ویدیوی جدیدی را در یوتیوب منتشر کرد که در مورد عواقب بخش اخیر قیمت بیت کوین بحث می کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری برنا؛ مدیر عامل و بنیانگذار رمز ارز جهانی هشت، مایکل ون دی پوپ، ویدیوی جدیدی را در یوتیوب منتشر کرد که در مورد عواقب بخش اخیر قیمت بیت کوین بحث می کند. به گفته وی، چند هفته آینده برای بازار برای تعیین ارزش سکه بسیار حیاتی است.

به گفته این کارشناس رمزارز، مایکل نمودار هفتگی را باز می کند که در آن بیت کوین در حدود 22 تا 25 هزار دلار تثبیت می شود و در عین حال یک حرکت اصلاحی را نشان می دهد که آلت کوین ها را پایین می آورد.

او تاکید می کند که کل سرمایه بازار بازار کریپتو در حال آزمایش مجدد اوج سال 2017 بوده است که منجر به این شده است که بازار به دنبال پایین ترین سطح جدید بالاتر باشد. مایکل پیش‌بینی می‌کند که اگر MA 200 هفته‌ای را در کل بازار از دست بدهیم، بیت کوین ممکن است به 19.7 هزار دلار کاهش یابد. همزمان، مایکل اضافه می کند،

ارزش بازار نیز ممکن است به 860 میلیارد دلار کاهش یابد و بازار را تا 15 درصد دیگر کاهش دهد.

به گفته مدیرعامل، اگر ارزش بازار بالاتر از میانگین متحرک 200 هفته باقی بماند، بازار در تقاطع یک حرکت بالقوه قابل توجه است که در چند هفته آینده انجام می شود. با این وجود، او ادامه می دهد که شانس قرار گرفتن در انتهای بازار همان چیزی است که بازار در حال حاضر می تواند پیش بینی کند.

از سوی دیگر، ارزش بازار آلتکوین بالاتر از میانگین متحرک نمایی 200 هفته ای است. با این حال، اگر یک حرکت اصلاحی خفیف حدود 10٪ باشد، بازار بالاتر از MA 200 هفته ای نیز خواهد بود. علاوه بر این، مایکل تأکید می کند که تمام حرکات اصلاحی دوره هایی هستند که قیمت در یک کانال تثبیت می شود.

علاوه بر این، در میان تورم فعلی، انتظارات وجود دارد که این افزایش ها به مدت طولانی تری ادامه یابد و قیمت را اندکی کاهش دهد. بنابراین، اگر فدرال رزرو شروع به پیروی از سیاست افزایش تنها 25 واحدی در ثانیه کند، می توان انتظار داشت که یک اصلاح عادی در یک روند صعودی ایجاد شود که منجر به حرکت بیشتر در آفساید شود.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اقتصادی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اقتصادی

    اخبار برگزیده