انجام به موقع پرواز تهران-کلن-تهران با وجود اعتصابات فرودگاه های آلمان

انجام به موقع پرواز تهران-کلن-تهران با وجود اعتصابات فرودگاه های آلمان

مقام مسئول هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: روز گذشته با وجود اعتصابات کارگری در فرودگاه کلن، پرواز هما در مسیر تهران-کلن-تهران با پیگیری مسئولان هما و دفتر هما در آلمان، به موقع انجام شد.

به گزارش خبرگزاری برنا، حسام قربانعلی اظهار داشت: روز گذشته در پرواز تهران-کلن ایران‌ایر با توجه به اینکه چند وقتی است که اعتصابات کارگران فرودگاه های آلمان در فرانکفورت، هامبورگ و و کلن با توجه به موضوعات حقوق کاران فرودگاه در جریان است، پروازهای فرودگاه با تاخیرات چشم گیر مواجه و یا لغو می شود.

وی اضافه کرد: روز گذشته پرواز تهران-کلن هما تنها پروازی بود که با درایت مسوولان هما با وجود اعتصابات کاری در فرودگاه کلن، و با وجود اینکه آتش‌نشانان فرودگاه کلن هم وارد اعتصاب شده بودند، فقط با 10 دقیقه تاخیر انجام شد و قاضی شهر کلن با پیگیری هما اعتصابات آتشنشانان کلن را غیرقانونی دانست.

مدیرکل روابط عمومی هما افزود: در این مدت معدودی پرواز مجوز نشست و برخاست در فرودگاه کلن را داشت اما با پیگیری‌های ایران ایر با توجه به حساسیت اینکه ایام نوروز بود و مسافران زیادی قصد سفر به ایران داشتند این پرواز انجام شد و این در حالی بود که حتی لوفتهانزا و ترکیش هم پروازهای خود را کنسل کرده بودند.

انتهای پیام/

 


 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اقتصادی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اقتصادی

    اخبار برگزیده